Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta hozzáju...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta hozzájutásának menete?

Figyelt kérdés
Meg van a havim, történt egy kisebb baleset”, nem élvezett el bennem, én annyira félek hogy jobban szeretnék egy eseményutánit bevenni, valaki segítene hogyan kell elintézni hogy megkapjam rá a receptet? Mi a menete? Fel kell hívnom a kórházon belül a recepciót? Ugye fel kell mennem gondolom az orvoshoz, itt megvizsgál? Vagy csak felírja? (Ugye még mindig meg van a havim, nem szeretném ha így vizsgálna meg. (Sajnos anyukámmal nem olyan a kapcsolat hogy be merjen avatni..)

2022. jún. 19. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászati ambulanciára be kell menni, ott vársz valószínűleg sokáig, elmondod a panaszod és felírja.
2022. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén elmesz az ügyeletre és simán csak ki írjak elmesz kivaltod és ennyi :D nem kell hívva sürgősségire menni :D
2022. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak ügyelet elég?

Nagyon köszönöm!!

Még annyi kérdésem lenne hogy nagyjából mennyibe kerül? Mire számítsak? Illetve régen voltam kórházban, még mindig csak beutalóval engednek be? Kísérő nélkül? Vagy este fele nem nézik? Mit csináljak ha nem akarnak beengedni mert nincs beutalóm..

Tudom nem vagyok gyakorlatias, de azért nem dörgölném az orra alá miért jövök.

Maszk gondolom kell…

2022. jún. 19. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá beutaló. Szerintem ilyen 8-10 ezer ft körül van. Maszk nyilván kell.
2022. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönööm!!


A portás szerintetek meg tudja mondani melyik orvos rendel?😅

Google kivételesen nem tudott benne segíteni.

2022. jún. 19. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos teljesen lényegtelen, menj be. De nyilván tudnak segíteni ott, hogy épp ki rendel.
2022. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!