Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe lehet esni attól ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe lehet esni attól ha megszakításos módszert alkalmazunk,bedugja és a végén belefröccsen a vaginába?

Figyelt kérdés
Ha megszakításos módszer alkalmazása esetén a fiú néha bedugja, aztán kiveszi. A végén pedig a lány van felül a fiú alul és pont kihúzza,de amikor elélvez belefröccsen a vaginába. A nagyrésze nem megy be,de egy kevés belefröccsen. Ilyenkor mik az esélyek?
2022. jún. 9. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem lehet a szexet jogosítványhoz kötni? Ha valakinek nincsen esze, nem tudja mit csinál, akkor ne dughasson!
2022. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
11 És te lennél a szexellenör? "Észellenörzésed" után meg a f.nak levágod, a l-nak meg összevarrod? Vagy mégis hogyan képzeled el?
2022. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
4 éve használom a megszakításos módszert a barátnőmmel. Soha nem mentem el belé, és kiderült egy dolog. Az, hogy meddő vagyok férfiként. :) Ez csak annak jó, aki próbálkozni akarna, de nem döntötte el hogy gyereket akar. Majd lesz ami lesz. Húzz gumit bratyó, mert fizetheted a gyerektartást te kanos állat
2022. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

A megszakitásos módszert ha jól csinálják akkor nem olyan rossz mint ahogy itt a többség irja (kb 10 éve igy védekezek, és nem vagyok meddő). De ebben az esetben ha nem rohantál, vagy nem rohant a barátnőd azonnal kizuhanyozni, akkor most nagyobb az esély.

Viszont tényleg leginkább azok védekeznek így, akiknél nem lenne olyan egetrengető probléma egy gyerek.

2022. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az esély megvan rá de nem sok.

Mi 12 éve így védekezünk, megszakítással. Soha nem lettem terhes megszakítás mellett.

Amikor egyszer belém élvezett részegen, akkor viszont attól az egy alkalomtól teherbe estem. Tehát meddők sem vagyunk. Szerencsére elment magától és nem kellett műtétre mennem.

2022. jún. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!