Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más lánynak is csak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is csak így hajlandó szexelni a pasija?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót, de mikor összejöttünk a párommal, akkor az első pár alkalommal mindig húzott gumit, amit meg is értek. Később szóltam neki, hogy nyugodtan vegye le, de ő azt mondta neki így jobb és azóta is csak gumival szexelünk.
2022. jún. 8. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki, hogy nem egy felelőtlen idióta. Ha több féle képpen védekeztek még mindig jobb, mint sehogy.
2022. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Jó, ha tudod, hogy egyik fogamzásgátló módszer sem 100%-os hatékonyságú. Kombinálva őket sokkal jobb az esély elkerülni egy nem kívánt terhességet

És az is lehet, hogy így jobb neki

De az is lehet, hogy nem te vagy neki az egyetlen, ám vigyázni akar, hogy senki ne kapjon el semmit…..

2022. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

És ez neked miért baj? Nem hinném, hogy érzésben sokkal másabb. ;-)

Ha pedig a gumi nem szakad ki, vagy nem anyaghibás, akkor 100%-os védelmet nyújt. A fogamzásgátlónál azért van némi rizikó, és ha emellett csúszik be gyerek, akkor azért esélyes, hogy komoly problémái lesznek.

2022. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
13:32 hol olvastad, hogy ha a gumi nem szakad ki, akkor 100%-os védelmet nyújt? Durván félre vagy informálva….
2022. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

A gumi és a tabletta önmagukban is elég hatékonyak, együtt meg aztán szinte nulla az esélye a terhességnek.

De mondjuk ha mindig gumit húz, akkor nem muszáj magad mérgezni a tablettával...

2022. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

ha szedsz tablettát, fölösleges a gumi

én arra tippelek, hogy így tovább bírja, de sajnos a nemibetegség sem kizárható

2022. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Elég brutál mellék hatásai vannak a gyógyszernek, én a helyedben inkább leállnék vele ha már a párom hajlandó gumit húzni. Csak akkor jöttem rá mennyire tönkretett mindent amikor abbahagytam
2022. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Előfordul ilyen, aminek sok oka lehet. Lehet ennyire parázik a terhességtől, lehet benned nem bízik, lehet van "valamije". Nem tudni, te ismered, a te párod neked kellene a fejébe látni.
2022. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!