Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves szűz barátnővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves szűz barátnővel csinálhatjuk gumi nélkül ha 1 hónapja szed gyógyszert?

Figyelt kérdés
Pár helyen olvastam, hogy azt írták, hogy első alkalomra húzzon gumit is a pasi, akkor is ha a csaj szed gyógyszert. De nem értem hogy minek a gumi az első alkalomra, azért van a gyógyszer. Mindketten szüzek vagyunk tehát nem kaphatunk el egymástól semmi nemi betegséget. Én megbízok benne, hogy szedi rendesen a gyógyszert. Mégis csak jobb lenne gumi nélkül meg hogy benne élvezek el.
2010. szept. 19. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogy biztonságos legyen teljesen..
2010. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Teherbe ugye nem eshet, a gyógyszer nem szűzhártyafüggő, a peteérést gátolja. Egyébként pedig gondolj arra, hogy a gumi nem egy régi találmány, 50 évvel ezelőtt még nem létezett (illetve voltak hasonló cuccok, de ezt hagyjuk), és mégis elvesztették a szüzességüket a csajok. :)
2010. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gumi nélkül.Aki mást ír,az szemét.
2010. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van 1 hónap bogyó után. Persze ekkor félredobjuk azt a tényt, hogy agyonbassza a hormonháztartását a lánynak a fogamzásgátló. Ha egy kicsit törődsz vele, az első dolgod hogy leállítod a piruláról, és maradtok a guminál.
2010. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez az.. én félteném a szegény barátnőm. attól hogy gyógyszert szedjen. mert nehogy lesz tőle baja
2010. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Először is! Értse már meg mindenki hogy a fogamzásgátló tabletta nem gyógyszer, hisz nem gyógyhatású készítmény, sőtt rombolja a szervezetet! Nem gyógyszer, hanem tabletta, ami megelőzi a terhesség kialakulását. A gyógyszer az más. Másik. A nögyogyász mindíg nyomatékosan felhívja a páciens figyelmét arra, mikortól lehet nemi aktust folytatni ugy hogy a tabletta már hat. Ugyhogy nem értem miért a neten keresed a választ. A doki már mondta a barátnődnek, de rá van írva a dobozban lévő betegtájékoztatói papírra is. Ha mégsincs, a dokitól kérdezzétek meg személyesen, vagy telefonon, és ne hozzá nemértőktől kérj tanácsot, mert ez nagyon komoly dolog!!
2010. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán mondjuk azért, mert általában a lánynak fáj az első alkalom ezért kell az, hogy jó nedves legyen, a gumi pedig általában síkosított ami csak rásegít...
2010. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem k*ra mindegy, hogy gyógyszer vagy nem? Egyébként megnéztem neked, és az! Nem hinném, hogy számít a véleményed.

[link]


Kérdezőnek, igen, 1 hónap után lehet óvszer nélkül csinálni, ha mindketten egészségesek vagytok. Óvszer nélkül egyszerűbb, nem kell bénázni vele, és a lánynak is kevésbé lesz kellemetlen.

2010. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 hónapt mindenféleképp várni kell, főlleg ha még nem szedett sosem! De ez tablettától függ, melyik milyen. De általába 3 hónap szokott lenni. 1 hónap kevés ahhoz hogy a szervezet átáljon. De ha engem kérdezel, ne mérgezd a párod, mert későbbi életében vérnyomásával problémák leszenek, és visszeres lesz a lába.
2010. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. a tabitól nem lesz baja a barátnődnek...ezek már nem azok a '80as évek beli tabletták amik ffi hormont tartalmaztak meg ilyen hülyeségek, nem lesz semmi baja attól h szedi gondolkozz ha káros lenne nem írná fel az orvos sem!

2. a tabik többsége így hat: ha a menzesz első napján vette be akkor 1 hét múlva már hatott, ha nem (pl nekem is csúszott 1 hetet a dolog az első levélnél szal menzeszem végén vettem be az elsőt) akkor 1 hónap mire biztosan véd. szóval a barátnőd már tuti védett :)

3. sztem nem kell a gumi, csak tönkre teszi a hangulatot. ha eléggé fel tudod izgatni akkor tökéletesen jól benedvesedik szóval nem lesz ezzel se gond. mivel gyanítom nem egyéjszakás kaland a lányzó :) így valszeg a betegség átadósdi is kizárható szal ezért sem kell szóval 2-0 a gumi ellen...tényleg eléggé hazavágja a hangulatot a kicsomagolása meg a felhúzása meg a levétele meg alap nem a legjobb érzés a lánynak se meg a fiúnak se...

2010. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!