Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nők éreznek bármit az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők éreznek bármit az óvszerből, illetve változtat az élvezeten?

Figyelt kérdés

Itt egy másik kérdésnél egy nő állítja hogy a nők észre se veszik a gumit. Nekem ez furcsa.

Ti mit gondoltok?


2022. máj. 18. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Érzem, kellemetlenebb miatta
Érzem, pont ugyanannyira kellemes
Nem érzem
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit érzem de egyáltalán nem zavat
2022. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem nő vagyok, de kipróbáltuk a kínálat egy részét. Van olyan óvszer, amit szinte észre sem lehet venni női oldalon. Érdemes síkosítót használni az óvszer mindkét felén, rengeteget számít.

Mondta már, hogy óvszerben nagyobbnak tud érződni. Több súrlódás + felgyűri a fitymabőrt + alul szorítja a véráramlást.

2022. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Én nem szeretem mert nem érzek semmit a farokból
2022. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Itt nem az a kérdés, hogy érzem vagy sem, hanem az, hogy amit akkor éreznék, ha védekezés nélkül szexelnék, az mennyivel lenne rosszabb.


A hormonális fogamzásgátlót is érzem. Alacsonyabb a libidóm, nehezebben fogytam le, fáradékonyabb vagyok, pedig a leggyengébbet használom (hüvelygyűrű). Eszem ágában nem lenne abbahagyni, mert tisztán emlékszem arra a szorongásra, amit akkor éreztem, mikor elfelejtettem bevenni a tablettát és csak az ima maradt a terhességi tesztig.


És szívesebben érzem a gumit ahelyett is, hogy nemibetegséget kapjak el.


Sőt, szívesebben érzem a gumit még ahelyett is, minthogy valaki belémélvezzen és érezzem utólag a belőlem kifolyó ragacsos dzsuvát.


Próbáltam már gumi nélkül szexelni, igen, valamivel jobb érzés, de az a bizonytalanság, amit utána érzek, hogy működik-e a másik fogamzásgátló és tényleg nem kaptam-e el valamit, amiről az új partnerem sem tud, az borzalmas érzés.


Most tartós kapcsolatban élek, a párom és én is voltunk teljes kivizsgáláson, patyolattiszták vagyunk odalenn, mindenre negatívat teszteltünk. De még vele is gumit húzunk általában, mert 6 év használat után is nyomaszt, hogy csak a hormonális fogamzásgátló van, ami egy megfoghatatatlan dolog számomra. Az az érzés pedig kifejezetten frusztrál, amit akkor érzek, ha elment bennem.


Tessék kicsit nagyobb képet nézni...

2022. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
Tapasztalatom szerint a recés gumi külön élvezetet jelent a számukra.
2022. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Azok akik azt mondják nem vesznek észre számottevő különbséget, nekik 90-ára igaz, hogy soha nem szexeltek még óvszeres védekezéssel,


vagy


soha közük sem volt (vaginális aktus közben) hüvelyi orgazmushoz.

2022. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

De, a kérdés most pontosan az, hogy aktus közben érzed-e az óvszert.

2022. máj. 18. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Milyen összefüggés van a hüvelyi orgazmus és a gumi között? Nagyjából semmi.

25/f

2022. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

#6

Babuci, egy dildóval is képes vagyok magamnak hüvelyi orgazmust okozni... Nem kell ahhoz csupasz faszba ülnöm, hogy tudjam, milyen a jó szex.

2022. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Sose húzok gumit , jobb az tisztán, élvezik a nők a farkam
2022. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!