Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, járnátok olyan 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan 30 éves pasival akinek nincs gyereke de el van kötve? (gigantikus szerszám)

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, aki el van kötve, az azt hiszi, hogy nem kell odafigyelnie a védekezésre. Szóval nem járnék, mert a biztos nemibajjal azonosítanám!
2022. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem lennék abban biztos hogy el van kötve, nem e beteg inkább akinek nem lehet gyereke.
2022. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
21 éves vagyok, nem szeretnék gyereket, szóval amennyiben megvan a kémia és a közös értékrendszer, miért is ne? Ez olyan sokadik szempont lenne az éeltemben, a személyiség, a kisugárzás sokkalelőrébb van párválasztás szempontjából nekem.
2022. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha eredeti orvosi papírral tudja igazolni, hogy tényleg el van kötve, azaz nekem nem kell védekeznem, akkor persze! Nálam kifejezetten előny, mert nem akarok egyáltalán gyereket.

Az extra nagy szerszám már problémásabb lehet, főleg, ha nem elég óvatosan használja vagy szexfüggő az illető.

2022. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha papírral igazolja az elkötés valódiságát és hogy nincs semmi nemi baja akkor igen, mivel se gyereket nem akarok soha se betegséget elkapni.
2022. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!