Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Logest fogámzásgátló hatásos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Logest fogámzásgátló hatásos?

Figyelt kérdés
Első használattól fogva hat? 5.napon nem használtunk óvszert, de barátom nem nem ment el bennem. Ilyenkor már hat a tabletta ugye? Nőgyógyász azt mondta azonnal hat. Nem dohányzok, nem iszok. Minden nap kb ugyanakkor szedtem be. Válaszokat előre is köszi!

2022. ápr. 18. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha doki azt mondta akkor az úgy is van
2022. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót nem lenne rossz, ha elolvasnád.
2022. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 de csak baszni tudnak a mai fiatalok 🤣
2022. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te is pont így lettél, vagy megbántad?
2022. ápr. 18. 20:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy, én tipikus azon emberek közé tartozok, akik túlkomplikálnak és túlaggódnak mindent. Elolvastam a betegtájékoztatót, ahol ugyanaz szerepel mint amit a dokim is mondott. De nyilván akár századszor is kérnék visszaigazolást, hogy tutira menjek
2022. ápr. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!