Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg a mensim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg a mensim?

Figyelt kérdés

A havi vérzésem nem rendszeres, néha 35, 32 máskor 39, 27 napra jön meg. A mensim első napjai nagyon fájdalmasak, 400 ibuprofennel tudok csak ellenni.


Ovulacio után 10 nappal (3 nappal a mensim előtt) a barátommal pettingeltunk (de nem feküdtünk le!).Én elégítettem őt ki orálisan, aztán megujjazott. A kezét alaposan megtörölte es kb 10 perc telt el miutan elélvezett és hozzámnyúlt.

Mensi előtt a mellem mindig érzékeny most viszont egyáltalán nem, a hasam viszont néha enyhén görcsölget, faj a fejem és a gyomrom (ami nálam megszokott a havim előtt ).

Eléggé parazos vagyok, úgyhogy csinaltam egy tesztet tegnap, negatív (4. nap késes, 8.nap az “eset” után)


Közben hónap elején egyről a kettőre fogytam 4 kg-t ami ugyancsak késleltetheti a mensit es elég rendesen fel is fáztam a napokban, emellett nagyon stresszes heteim voltak.


Most a 35. napon vagyok, 5 nap késéssel. Nem feltétlenül attól tartok hogy terhes vagyok, inkább csak attól hogy valami komolyabb van a háttérben. Szerintetek mitől lehet? Lehet terhesség?



2022. ápr. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el nőgyógyászhoz, mert amiket leírtál, azok messze vannak a normálistól.
2022. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van időpontom csak sajnos elég sok páciense van és csak 2 hét múlva tud bevenni. Ezért merészkedtem egy internetes fórumon kerdezőskodni, hátha valaki okosabb nálam :/
2022. ápr. 11. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján amúgyis rendszertelen, az hogy most kesik meg simán lehet azoktól, meg hogy van hogy eleve többet késik. Ha a teszt negatív lett, akkor szerintem nem vagy terhes, de az mindenképp jó hogy elmész nőgyógyászhoz, mert lehet akár valami hormonális gebasz ami miatt ilyen rendszertelen a ciklusod, de ezt tényleg csak vizsgálatok utan mondja meg bárki is:)
2022. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogyás, felfazas eléggé beleszolhat. Nekem egyszer felfazas és eveszavar miatt majdnem fél évet maradt ki. Ha stresszelsz az sincs jó hatással rá. Eléggé rendszertelen amugy is az 5 nap késés meg egyeltalan nem sok, néha simán csúszik 1 hetet is. Nogyogyasz tudni fog pontosat mondani de valószínűleg nincsen baj
2022. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig irt válaszokat. A mensim egyenlőre még most sem jött meg, holnap a biztonság kedvéért csinálok még egy tesztet, csak hogy megnyugtassam magam. 😂
2022. ápr. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!