Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudjam meg hogy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy nekem hányas méretü ovszer kell?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok szóval nincs konkrét infóm erről, de mivel

Látom senki se válaszolt , megpróbálom. Tudtommal minden doboz felirat részen kell lennie egy mm leírásnak. Ez a mm azt takarja, hány mm a kerülete az adott intim részednek. Pl tehát ha fogsz egy cérnát, körbe tekered, megnézed a metsző pontot( gondolom kb a közepén) .( úgy érdemes ha az egyik vége a cérna vége, mintha centivel mernél, tehát ahonnan indul a cérna , az a 0cm) a másik vége pedig az érték ami kiadja a méretet .( cérna esetén mérd le egy vonalzón pl h hány cm a kerület )


Szóval gyakorlatilag egy kerületet kell mérni milliméterben.


Szerintem érdemes tájékozódni drogériák stb honlapján, melyik az amelyik méretben jó lehet, illetve van sok opció ezen felül, at tudod nézni, szerintem a boltban morfondírozni néha kínos, pedig van, hogy én is veszek

nőként, és nem igen szeretem ott eldönteni :)) Szóval ott már rögtön le tudod kapni, melyik kell :)


És plusz pont, hogy figyelsz erre, hidd el, nagy jelentősége van :) ( ne akard, hogy nagyobb legyen , mint amire szükséged van, baleset veszélyes, és a kisebb is. )


Általában intervallum van megadva, fogalmam sincs, pl 50-55mm . Szóval kb be tudod kalkulálni, melyik a neked való :)


Remélem segítettem

:)

2022. ápr. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ui. A hosszúság nem lényeg, a legtöbb egész extrém méretig nyúlik. A kerületet kell nézni .
2022. ápr. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként még soha nem néztem mekkorát kérjek! Még fiatal koromban láttam egy videót ahol fiatalok tartottak felvilágosító előadást diákoknak. Egy jópofa ,dunci kiscsaj oktatta az óvszer használatát. Kivette egy átlagos óvszert a dobozból. Azt mondta:

-Sokan kérdezik mekkora óvszert vegyenek? Biztosan elég nagy lesz-e nekik?

Azzal felfújta! Kb 50cm hosszú és 20cm átmérőjű lett! Majd ennyit mondott:

-Akinek ez kicsi az szóljon nekem! :-)


Ha nem lónak kell csak kérj egy dobozzal a patikában!


50F

2022. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ milyen széles a farkad, mi a kerülete.?
2022. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"Azzal felfújta! Kb 50cm hosszú és 20cm átmérőjű lett! Majd ennyit mondott:


-Akinek ez kicsi az szóljon nekem! :-)"

Igen igen, tudjuk ezt a dumát. Fellehet fújni bármekkorára egy gumióvszert, csakhogy a farkam az egyik legérzékenyebb testrészem, amivel ráadásul gyönyört kéne érezzek, és emellett még teljesíteni is kell vele. Szóval nem mindegy, mennyire szorít, stb.

2022. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát ahogy az egyes írta a kerület számít. De alapból nincs nagy választék ha nem extra nagy a farkad.

Van ilyen 53mm körül engem az szorít akármekkorára lehet is fújni.

Van az 56mm az mondjuk teljesen jó. Nekem 15-16cm a farkam olyan normális kerülettel szóval teljesen átlagos.

De amúgy nincs mit tenni menj be a boltba, vegyél egy ilyet egy olyat és próbáld ki.

2022. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

52/F

Most hallom először, hogy létezik belőle többféle méret. Mindig jó volt, amit megvettem. (4,5 cm átmérőjú, a kalapjánál 5,5 cm átmérőjű. A hossza meg az izgalmi állapottól függően 16-19 cm.) Sohasem szorított annyira, hogy zavart volna.

2022. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 librikus ***** válasza:
Lááányook! Ezen ne törjétek a fejeteket, minden méret passzolni fog!
2022. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyakorlati tanács lányoknak egy 41 éves anyukától.


Mindegy a méret, amíg feláll neki! De soha ne engedjétek meg, hogy bennetek lankadjon le! Ha elment rögtön kifelé a macinak a málnásból! Lankadt farokra bármelyik gumi nagy! A farka kijön, a gumi meg bennetek maradhat ha a fiú kezdő és ügyetlenkedik. A tartalma meg nem kívánt helyre folyhat. Ne feledjétek, a teherbe eséshez egyetlen ivarsejt is kis valószínűséggel ugyan, de elég lehet!

Ha mégis megesik, hogy összemegy mielőtt kihúzná, nyúljatok oda, ha kell akár az ujjatokkal kicsit benyúlva, szorítsátok a gumi száját a farkához, és úgy húzza ki! Ilyenkor nincs helye a szégyenlősködésnek, akkor sem, ha még nem szoktatok eléggé össze.

2022. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!