Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy győzhetem le a félelmem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetem le a félelmem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és mindig, amikor együtt vagyok valakivel, utána hetekig idegeskedem azon, hogy terhes lettem e.

Mindig védekezünk, ő mindig bele is "fúj" megnézni, hogy lyukas e.

Mégis, most is várom, hogy majd pár nap múlva megjöjjön. Sőt, olyannyira ideges vagyok, hogy ha megjön, akkor is sokszor tesztet szeretnék csinálni, mert tudom, hogy van aki terhesség alatt is menstruál.

1- mennyi az esélye, hogy valaki körültekintő gumihasználat mellett terhes legyen?

2- ez a félelem, abnormális. Mit kéne tennem ellene?



2022. ápr. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

1, Kottesd el a pasidat.

2, a gumira emlékeim szerint rá van írva hogy hány százalékban véd. De úgy emlékszem 99,7%

2022. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus lehet tudna segíteni a félelmeden, nem tudom pontosan
2022. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztaltként mondom, hogy óvszerrel nem a lyuk a legnagyobb probléma, hanem a csúszkálás. Azon lehet segíteni valamennyire, ha a srác az előjáték után, a felhúzás előtt jól megmossa magát szappannal (kb. szárazra), de ugye gyakran szex közben is alámegy az előváladék.

Szerintem ha a csúszkálásra figyel az ember és mondjuk esetleg még arra is, hogy kivegye, mielőtt belemegy, az szinte 100%-os védelem.


Pszichésen legyőzni talán rutinnal lehet. Ha látod, hogy sokszor jól csináljátok és nincs "probléma".

2022. ápr. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszeren nincs mikrolyuk, ha szakad akkor szakad teljesen.

Jól látod ez már kezd abnormális szintűbe átcsapni, majdnem fóbia-szerűvé válni ami gátolja hogy megéld a szexualitásodat. Pszichológus tud segíteni.

2022. ápr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!