Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette20 lerövidítette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette20 lerövidítette a menseseteket? Ha igen mennyire? Vagy a vérzés mennyisége csökken?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni, és arra lennék kíváncsi, hogy amikor a 7 napos szünetben megjön, ugyanolyan lesz-e, mint a tabi előtt.
2008. dec. 17. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezt a tablettát szedem... Nekem a 4. szünetmentes napon szokott megjönni és 4 napig is tart, szóval lerövidítette :)

A görcseimet annyira talán nem csökkentette mint gondoltam, a mennyisége pedig van, hogy alig jön, van hogy sok jön :)

2008. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is a 4.napon jön meg,és 3,3és fél napig tart.nekem csökkentette a vérzés idejét,erősségét is.a hasam előtte se nagyon fájt,max.első nap.én már 5éve ezt szedem,nekem bejött.
2008. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Én is ezt a gyógyszert szedem jó ideje. Nekem a mennyisége is csökkent, és többnyire 3 napig tart. A görcseim sem annyira veszélyesek, mint a szedése előtt. Nekem bevált.

2008. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Remélem nekem is kevesebb lesz...
2008. dec. 17. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem, nekem már 2,5 3napig tart. és a szünetben a 5. vagy 6.napon jön meg !
2008. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
,,,,
2011. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!