Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy működik a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a fogamzásgátló gyűrű?

Figyelt kérdés

Most először használok ilyet, 21 napig volt bent, a leírás szerint most 7 napot várni kell amíg vissza rakom.

Akkor ilyenkor más védekezés mód kell ugye? És ha vissza rakom 7 nap múlva, mennyi idő után kezd el hatni?


Köszönöm a segítséget előre is.



2022. márc. 18. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk olyan van, hogy amióta “meggyűrűztem” (elvettem) a csajom, azóta nincs kedve a szexhez, mindig “fáradt”, “meleg van a szexhez”, “fáj a hasa/feje” stb. Tökéletes fogamzásgátló.
2022. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem. A szünetben is véd, viszont ennek benne kell lennie a tájékoztatóban.
2022. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy hormontartalmú fogamzásgátló, mint a tabletta. A különbség annyi, hogy nem kell naponta szedni, hanem egy havi adagot tartalmaz, ami szépen felszívódik. Abban a 7 napban is véd (ugyanúgy, mint a tabletta) és a 7 nap szünet után új gyűrűt kell felhelyezni (nem a régit visszatenni!). Ha rendesen használod, az első hónap után nem kell kiegészítő védelem, mehet a buli nyugodtan!


#1: Tudod, van egy édesség, aminek elfogyasztása nagy mértékben csökkenti a nők libidóját: ez az esküvői torta...

2022. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nyomatékosítom, de lehet jól érted, csak rosszul hangzik. NEM UGYANAZT KELL VISSZARAKNI!

Újat kell!

Nem kell más védelem. Adagolt annyit a 3 hét alatt, hogy a 4-et bírja.

1-es ahogy írsz nem is csodálom a feleséged. 3-as viszont annyi kiegészítés, hogy csak náluk. Nekünk no problem a torta óta se

2022. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Mi a bajod az írásommal? :D
2022. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem neked, a kérdezőnek értettem
2022. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!