Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek mennyire jött be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire jött be a “megszakításos módszer”?

Figyelt kérdés
Tudom màr sokszor volt itt kérdès de mostanában annyiszor hallom ismerosoktől, hogy nem esnek így teherbe es nem akarom elhinni.

2022. márc. 13. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
12 éve így védekezek (a jelenlegi és az előző 2 partnerrel is így volt), egyszer sem estem teherbe. Csak a termékeny napokon huzatok vele gumit, de volt, hogy mensi előtti pár napon belém is ment, akkor sem lett semmi.
2022. márc. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Volt olyan barátnőm, akivel soha nem csináltuk gumival, és gyógyszert sem szedett. De több nővel is volt, akivel kipróbáltam már így. Mindig kihúzom, mielőtt jön a sperma, és kész. Előválladéktól meg nagyon minimális az esély a teherbeesésre.
2022. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
80%

4 évig bevált,utána 2. hónapban sikerült a baba,mikor szerettük volna.

Ettől függetlenül védekezés helyett nem ajánlanám senkinek!

Mi stabil kapcsolatban,megfelelő háttérrel csináltuk,úgy hogy tudtuk, pár éven belül szeretnénk babát.

Ha futó kaland lett volna vagy éppen az egész helyzet alkalmatlan lett volna egy babára akkor biztos nem kozkáztattam volna.

2022. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan KAPCSOLATBAN vagy, ahol nem baj, hogy becsúszik a baba, fel tudjátok nevelni, akkor nyugodtan lehet alkalmazni. Amúgy felelőtlenség. Mi is alkalmaztuk, de pont amiatt, mert nálunk nem lett volna probléma a baba, csak még 1-2 évet alapból vártunk volna. Szóval csak stabil kapcsolatban.
2022. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett mindenki lepontozva akinek bevált?
2022. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
#15 Mert csak szerencsénk volt. Szokták mondani. Aztán igazából csak tudni kell jól alkalmazni.
2022. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
4évig jól működött. Most teszteltem egy pozitívat. Van már 2gyerekem és nem terveztem többet. Kb a poklok poklat élem át . Szóval... igen. Utólag mindig okos az ember.Ne ess ebbe a hibába.
2022. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
15. Irigységből
2022. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!