Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem fog elhízni a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog elhízni a fogamzásgátlótol?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve vagyok 1ütt nagyon szeretjük egymást. és fél éve feküdtünk le elsőnek egymással. Eddig gumival csináltuk, de mostmár akar szedni fogamzásgátlót. és aztmondta, hogy akkor is csak gumival csinálhatjuk.és milyent szedjen? 17évesek vagyunk mind2en
2008. dec. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
én fogytam fogamzásgátló mellett. Ha odafigyel, hogy mit eszik és mozog rendsen, nem lesz hizás
2008. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem olyan biztos.... Én ugyanazt, ugyanannyit ettem, ugyanannyit mozogtam, mint a fogamzásgátló szedésének megkezdése előtt, mégis 10 kilót híztam tőle 2 hónap alatt, holott alapból nem vagyok egy hízékony. Egyénfüggő.
2008. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A mai fogamzásgátlok hormon tartalma alacsony, tehát a hizási lehetöség kicsi, bár, nincs kizárva bárkinél is , hogy hizzon töle alkati dolog is, 2 homap alatt hizni 10 kg-ot az már kóros, és nem fogamzásgátlotol van!
2008. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ugyis gumival vedekeztek, minek szedne fogamzasgatlot? amugy olvass utana a mellekhatasainak a tobbi kérdésben.. szerintem felesleges szedni, ha nem váltja ki a gumit.
2008. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tenyleg folosleges szednie, ha ugyis gumival akarja csinalni, a hizas meg egy lehetseges mellekhatas, mint pl a mellnovekedes. Lehetseges, de nagyon keves embernel jelentkezik es ez nagyon sok alkati sajatossagtol fugg. Amugy hogy melyiket szedje, azt majd az orvos akihez ellatogat, szepen eldonti.
2008. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek szed gyógyszert, ha az után is gumit akar használni? Ennyire jól megy nektek anyagilag?

Én bnőm 10 kilót fogyott. Mondjuk nem hiszem, h a gyógyszer volt az oka. Egyszerűen lökött. :P

2008. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én viszont nem tartom problémának, hogy ennyire óvatosak vagytok, én is pusztán óvszerrel védekeztem, elszakadt és most az esemény utáni tablettával tördelem a kezemet, hogy ne legyek terhes. Viszont a fogamzásgátló tabletta biztonságosabb, mint az óvszer, amellett lehet felesleges a gumi. De a kérdésedre válaszolva, valóban egyéntől függ a testsúly a tabletta mellett. Ismerek olyan lányt, aki 10 kilót hízott vele, viszont édesanyám súlya nem változott.
2008. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!