Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kis mennyiségű előváladéknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mennyiségű előváladéknak mennyi a megtermékenyitő képessége?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ugyan akkora, mintha elélveztél volna a lányban.
2008. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Szinte semennyi. Van egy bizonyos mennyiség, a normális harmada, ami alatt impotenciáról beszélünk.
2008. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a semmivel egyenlő, tartalmaz hímivarsejteket, de annyira minimális mennyiséget, hogy gyakorlatilag szinte kizártnak tartom, hogy ettől bárki teherbe essen...persze véletlenek mindig vannak. De ez kész csoda lenne szerintem.
2008. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
huhh na most meik? mer itt az első válasz ellentmond a másik 2-vel:S
2008. dec. 16. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Az első válaszoló csak vaklármázik...
2008. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy nézzük... ha aktus közben vagytok és nem védekeztek csak kiveszed még mielőtt elmennél... hát az nem védekezés...láttam én ilyet... osztálytársam is most így terhes heh :D:D és 17 éves :D:D (ezt hívják szopónak) ő nagyon állította hogy, előváladéktól nem lehet teherbe esni ám... megszállta a szent lélek :D:D Szóval használj gumit, vagy mond bnődnek fogamzásgátlót vagy még vállalhattok egy babucit...
2008. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
emberek elég 1 sperma 1 érett petéhez és kész... :S és hát az előváladékban általában van sperma de nem mindig...
2008. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, a vaklármázónak, elárulom, hogy ha két normális termékenységű ember egy egész hónapon keresztül gyerekre "gyúr" akkor is 30% körül van a megtermékenyülés esélye. Szerinted pár spermának mennyi esélye van?
2008. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jahj emberek azt akarjátok hogy, következőre azt írja ki hogy barátnőmnek nem jött meg terhes lehet???
2008. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:D am használtam óvszert csak sztem (nem biztos) kerülhetet előváladék a gumi külsejére.
2008. dec. 16. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!