Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat h ez miatt ment...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat h ez miatt ment el a szextől a kedvem?

Figyelt kérdés
6 hónapja szedek fogamzásgátlót. Eleinte nem volt gond a szexxel, most viszont már 1átalán nem kívánom. Nem tudom foghatom-e a gyógyszerre. Más férfiakat kívánok, meg vibrál köztünk a levegő /nem, nem csalom meg/ csak a barátomat nem kívánom.
2010. szept. 12. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogható a gyógyszerre (nem olvastad a tájékoztatót?) de ha másokat kívánsz akkor itt nem ez a baj! Cselekedni kéne nem ráfogni valamire.
2010. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. A legjobb barátnőmmel is ez volt. El is ment nőgyógyászhoz és a háziorvoshoz is, hogy mitől lehet és elvileg a gyógyszerben volt valami :S Aztán azt is tanácsolták neki, amit ő is gondolt, hogy abbahagyja a gyógyszert és helyette spirált tetetett fel. Na 1 hónapon belül ugyanúgy volt a szexhez kedve, mint azelőtt :) És utána minden tökéletes rendben ment, mint anno :) Szóval igen... a gyógyszer is okozhatja ezt.
2010. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha másokat kívánsz, akkor ott nem arról van szó, hogy a fogamzásgátló elvette a szextől a kedved. Legalábbis akit ismertem és a gyógyszer hatott így rá, azt mások sem érdekelték, sőt ha valaki egy kicsi ingert ki tudott váltani belőle, az a pasija volt, akit szeretett.

Biztosan minden rendben van köztetek? Nézz magadba őszintén és gondold át a dolgot...

És kérlek, ne írd le még egyszer azt, hogy szexxel!!!! szexszel, így a helyed :)

2010. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom hogy ez a gyógyszertől is lehet, csak nekem több időbe telt mire rájöttem hogy ez attól van! Mikor rájöttem mondtam a nőgyógyászomnak aki felírt egy másik fogamzásgátlót, aztán eleinte úgy tűnt azzal javul a helyzet majd az se volt jó és magamtól abbahagytam az egészet! Azóta óvszerrel védekezünk, lehet nem a legjobb megoldás egy hosszú kapcsolatban de legalább kívánom a szexet, nagyjából úgy mint régen!
2010. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló. Én nem fogtam rá semmire. Ki is írtam ezt, h nem tudom mire fogni.

4. Nincs minden rendben köztünk, egyátalán nincs. Többször szakítottunk már, és ilyen se vele se nélküle kapcsolat lett.

2010. szept. 12. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:

én meg EZ miatt mászok a falra!!!!!

"E" miatt, jó?!

2010. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok, ha nincs minden rendben köztetek és másokat kívánsz akkor nem biztos hogy a gyógyszertől van! De köztünk akkor is minden rendben volt és a gyógyszertől volt ez az egész!
2010. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!