Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap után hat biztosra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után hat biztosra a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Az volt ráírva ha a ciklusom első napján kezdem el szedni akkor egyből, de ha a 2. Vagy 3.napon akkor az csak egy hét múlva véd teljesen

Én az elsőn kezdtem el de délután

Szerintetek ha már 5 napja szedem holnap fog védeni?



2022. febr. 23. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztatóóóóóóóóóóóóóó... "papíron" véd, de kivárnám a teljes levél végigszedését hogy látni lehessen hogy hat a készítmény a szervezetedre. Gondolom a kezelőorvosod is ezt mondta - mi sem vagyunk okosabbak nála. Ha eddig gumival védekeztetek, akkor azon a +/- 1 hónapon megéri kockáztatni és aggódni rajta?
2022. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az orvos semmit se mondott 😅

A betegtájékoztatót meg már végigolvastam háromszor

Azért kérdezem hátha van itt valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban

2022. febr. 23. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 hm, elég felszínes volt akkor a kezelőorvosod ha ezt nem mondta. Lehet fáradt volt, elfelejtette, vagy csak nem figyeltél, de mindegy is, a válasz ott az #1-es hozzászólásban (várj egy teljes levelet ha nem akarsz kockáztatni).
2022. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra. Vagy keress más kérdést mert van kb 600 ami itt erről szól
2022. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második hónaptól a tuti. Mondjuk nekem anno azt mondta a nőgyógyászom, amikor elkezdtem szedni, hogy első hónapban elég a 12-16. napon óvszerrel védekeznünk, amúgy mehet a menet.
2022. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!