Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Terhességem elöttig fogamzásgátlót szedtem 7 évig. Bevált, szerettem.

Most szülés után is ezt a megoldást választottuk. Am ez a szoptatás alatt szedhető fajta nem jön be.

6 honapja szültem, ez alatt a 3.féle tablettát kapom a dokitól. Az elsőnél 2 honapin 0-24ben véreztem. A másodiknál folyamat migrénem volt. Most a 3.at 2 hete szedem, megint 6 napja vérzek.

Emellett a hormonvaltozások miatt hüvelygombát is kaptam, nagyon kellemetlen.

Fél ev alatt kb 4x tudtunk szexelni, mert vagy a fertőzést kezeltem, vagy épp véreztem.


Spiráltol félek, nem szeretnék. Gumival nekem fáj, férjemnek illuzió romboló (nem kérek kioktatást, vagy 10et tuti kipróbáltunk. Meg a gyerek elött, mikor kiegészítő védekezés kellett a gyógyszerem mellé) . A megszakítás, naptár módszer, pharmatex és társai kilőve, még véletlen sem szeretnénk több babát.


Ha most még 1 évig szoptatok, vagy ki tudja meddig, addig már nem tudom mit tegyünk. Addig cölibátus... kizárt.

A nőgyógyász annyit mondott, hogy van még pár gyógyszer, probalkozzunk melyik jön be. De én kísérletezgetni nem szeretnék.


Valakinek valami tipp, ötlet, tanács, bármi?


2022. febr. 19. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Ennek a kapcsolatnak már annyi, ha ilyen ritkán kap tőled a férjed p*ncit! Tuti, hogy máshol kapja meg amit tőled nem! :)

N

2022. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1!

Nem mindenki akkora paraszt, hogy csak a farkával gondolkodik...

Tudod vannak megértő ferfiak is 😉

Nem a kapcsolatunk elemzésére volt szükségem, az köszönjük szépen nagyon is rendben van, hanem valami megoldásra.


Sajnálom, hogy neked ennyi esz jutott 🤷‍♀️

2022. febr. 19. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Pesszáriu?


Elég macerásnak tűnik használni, de azért mégis valami ami hormon mentes és nem gumi

2022. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3!

Köszi, utána olvasok

2022. febr. 19. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Spiraltol miert felsz?
2022. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretnék egy idegen testtel a méhemben élni.

Számomra ez bizar.

2022. febr. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!