Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése közben vérzés? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Előző hónapban is az utolsó szem tablettánál jött meg a menstruációm, pedig általában utána szokott 3 nappal. Nem aggódtam miatta, mert abban a hónapban nagyon beteg voltam(covid) volt, hogy hánytam is és ennek tudtam be. De most, a következő levél felénél elkezdtem vérezgetni, hol barnás hol rózsaszínes... Még 7 szem tabletta van vissza. Rendesen szedtem, egy szem sem maradt ki, és próbáltam mindig időben bevenni. Mit csináljak, szedjem tovább? Lehetséges, hogy még az előző hónap miatt van ez? Kb 3,5 éve szedem(lindynette) eddig nem volt ilyen baj. Lehet, hogy váltanom kéne másikra?

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 15. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Covid.. majd helyreáll.
2022. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én dohányzás miatt pecsételtem tőle folyamatosan anno, az is lehet. (leálltam vele azóta:))

Szerintem amúgy a covid lesz a ludas 1-2 ciklus és helyreáll.

Lehet hülye kérdés, de biztos nem vagy terhes? Csak a hányás miatt kérdezem, azzal lehet kijött a tabi (csak eshetőség, a 3 óra a fontos). DM-es teszt a 2 heteset már kimutatja.

Egy nőgyógyász tudna igazán segíteni, váltásban is.

2022. febr. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, de pecsételő vérzés egyébként ismert mellékhatása a tablettának. Én is azt javaslom, ha esetleg ezen aggódsz, hogy vegyél egy terhességi tesztet.
2022. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!