Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg fajta van és hogy nem csak úgy van, hogy megveszem és elkezdem szedni, hanem előtte vizsgálatok, nőgyógyász stb. Úgy döntöttem, hogy fogamzásgátlót szeretnék majd szedni és netem nem nagyon találtam árakat. Körülbelül mennyibe kerül?
2022. febr. 6. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem használj inkább gumióvszert. Azok a tabletták csak eltorzítják a nők szépségét. Felborítják a hormonháztartást. A gumi egészségesebb véleményem szerint.

35f

2022. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akármelyiknek megtalálható az ára, betegtájékoztatóval együtt. Szerintem a 3 havi adag átlag 6-15 ezer között mozoghat. Az első amit szedtem 11 ezer volt, de nekem nem vált be, amit most szedek, az 7ezer. De amikor majd mész orvoshoz, úgyis csomó mindent végig kérdez (magánhoz menj azt javaslom) és köztük lesz az is, hogy anyagilag mik a lehetőségek.
2022. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
7-10 ezer
2022. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit megkesve, de koszi a valaszokat mindharmotoknak, ment a zoldkez!😘
2022. febr. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!