Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szatyor óvszer helyett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatyor óvszer helyett?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mesélte, hogy nincs pénzük óvszerre és szatyrot szoktak használni. Ez mennyire biztonságos?
2022. febr. 3. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg az, gyakorlatilag a szatyrot inkább kutyaszar szedésre használjuk.
2022. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor már inkább két réteg celofán, befőttesgumival odafogva.
2022. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor már inkább lufi...🤣
2022. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van eszük védekezésre éz nem szaporodnak csupasz picsæra nulla forinttal.
2022. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Még a frissentartó fóliát ajánlanám!!!


Amúgy okés, hogy akarnak védekezni, de azért mindenféle szatyrot meg zacskót nem húznék a farkamra...


Másrészt szerintem nem annyira biztonságos. A mai szatyrok már olyan vékonyak, hogy vásárlásnál beleteszek három doboz sört és kiszakad...


Én azt tanácsolnám a barátodnak, hogy inkább ne szexeljenek, addig amég nincs pénzük gumira. Bár nem kerül egy vagyonba egy doboz koton, de ezt a szatyros megoldást nem javasolnám

2022. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
"beleteszek három doboz sört és kiszakad..." Az kb 1...1,5L. Ekkora adagot lösz??? Na neeeeeee!
2022. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, nem, nem élvezek 1,5 liternyit, csupán példaként írtam, hogy VÁSÁRLÁSNÁL, tudod mikor elmegyek a BOLTBA és bevásárolok, tejet, kenyeret, felvágottat, SÖRT stb... tehát arra gondolok, hogy 3 doboz sör súlyától mát ki tud szakadni a reklámszatyor.


Inkább verd ki ma este, mert úgy néz ki, hogy már mindenben az elélvezést meg a recskázást látod.

2022. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mennyire biztonságos, vagy kényelmes, de jobb mintha felelőtlenül orrba szájba szaporodnának semmi pénzre. Biztonság kedvéért a zacsival együtt húzza is ki, mielőtt elélvez.

Mi se költünk védekezésre, de nekünk szerencsére elég a megszakítás is.

Az önmegtartóztatás, mint tanács, pedig kifejezetten rossz. Kicsit sem életszerű.

2022. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért a zacskó, mint jó tanács elég vad elképzelés. Az egy dolog, hogy elszakadhat, így nem tölti be a funkcióját, de ha leszakad belőle egy rész, a hüvelyben nincs az annyira jó helyen... Arról nem is beszélve, hogy el nem tudom képzelni, hogy ez a nőnek nem rossz érzés.
2022. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Najo, ez a kerdes nagyon vicces😂😂😂
2022. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!