Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha nem ugyanabban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem ugyanabban az időben szedem?

Figyelt kérdés
Diane 35 -öt szedek fogamzásgátlás érdekében és a bőrőmre is. Az orvosom azt mondta , hogy ugyanabban az időben kell bevenni, különben nem lesz hatása. Én a mosatni időben nem nagyon tudom benevenni mindig ugyannakkor, van amikor 3 kor és van amikor 6 kor veszem be. Ettől még van hatása ?
2010. szept. 10. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A tájékoztató azt írja, h ha 1 szemet nem időben veszel be akk 12 órán belül pótolható és hatásos. Tehát gondolom igen. Hat
2010. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem van, de azért ha lehetséges próbáld meg mindig ugyanakkor bevenni a gyógyszert. Rá is van írva a tájékoztatóra, hogy: MI A TEENDŐ, HA...

...elfelejti bevenni a gyógyszert

ha 12 óránál rövidebb idő telt el a legutóbbi, esedékes gyógyszer bevételének tervezett időpontja óta, vegye be a kimaradt drazsét, majd a megszokott módon folytassa a Diane 35 szedését. Ebben az esetben nem csökken a fogamzásgátlás hatékonysága.

2010. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Lényegében azt akartam írni, hogy van hatása, csak ne csússz ki folyamatosan 12 órán.
2010. szept. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
eddig még nem csúsztam ki egyszer sem a 12 órából csak késni szoktam vele 3-4 órát de köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 10. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, pár óra csúszás nem para...csak ja, jobbik eset hogy ne csússz ki a 12 órából, de ha mégis megesik pótolni kell és kész...:)
2010. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szentem nem, csak figyelj, hogy ne sokáig hagyd ki
2010. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan gáz, csak ne legyen rendszeres. A lényeg az h azonos napszakokban vedd be.
2010. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindegy hány órakkor szeded be csak szedd be mindennap!
2010. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az azonos napszak a lényeg, nem kell órára, percre ugyanakkor, de azért szerintem megoldható az ugyanakkor bevétel is, csak odafigyelés kérdése. Miért nem tudod ugyanakkor bevenni?
2010. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos az iskola és a tanulás miatt és néha teljesen elfelejtem:S
2010. szept. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!