Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek a dolga a fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a dolga a fogamzásgátlást megoldani?

Figyelt kérdés
Szerintetek kinek a feladata egy kapcsolatban a fogamzásgátlást megoldani? Kinek kell ezt az összeget állnia (nő, férfi, együtt)?

2022. jan. 27. 18:25
A kérdező szavazást indított:
A nő feladata
A férfi feladata
Közös feladat
Sose érdekelt
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt nő vagyok, ki tudom fizetni 3 havonta azt a 7000Ft-ot fogamzásgátlóra. Nekem jön a recept, én váltom ki, én fizetem. Akkor is szedném, ha szingli lennék (egyéb eü okok miatt) nameg úgyis együtt élünk, nem számolunk ki mindent. De pl amikor anno gumiztam, hol én vettem, hol az aktuális párom.
2022. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös. Közösen szexelnek, közösen nem akaenak gyereket. Persze ahogy előttem is írják, van akinek nem gond. De olyan is van, hogy pl.: fiatal diáklány alig tudja kifizetni a pasi meg elvárja a tabit. Nem mondom, hogy ez az ált. csak ilyen is van.


Szóval a parnak kell fixálni, de sztem közös.

2022. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Az gondoskodjon róla, aki semmiképp nem akar (még egy) gyermeket.

Ha a férfi, irány az urulógia. Vasectomia műtét.

2022. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Az íratlan szabályok szerint egyébként a tabit a nő, a gumit a pasi veszi. Ettől még egy jó kapcsolatban nem rugóznak ezen, mert nem "kell" hanem közös döntés. Főleg ha együtt is élnek - a közös kiadásokból mindenki a lehetőségeihez mérten kiveszi a részét.
2022. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Komoly kapcsolatban lehet megszakítással is. Az meg ingyenes. Ha már ennyire a pénzen vergődsz! Egy normál aggyal rendelkező pasinak ez nem kihívás.
2022. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Az összeg csak a téma egyik fele.

A másik, amiről nem írsz, mennyire éri meg valakinek kinyírni a szervezetét hormonokkal, lenyomni a libidójàt, elhízni, stb csak hogy a másiknak felhőtlenül élvezhesse a szexet?

Független attól, ki fizeti....

2022. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak igaza van. A gumi nem jár egészségügyi kockázattal. Azért legtöbb esetben a "nőkön/nőkben alkalmazott fogamzásgátlás" macerásabb, bonyadalmasabb.

Van akinek tönkreteszi a hormonrendszerét, felborítja a ciklust, hízik, csökken a libidó, stb.

Az egyebek amiket meg be kell helyezni (pl pesszárium) macerásak, nehezebb felrakni mint egy gumit.

2022. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

A 21. Század p..cija a popsi.

Fogamzásgátlás megoldva.

1:0 ide😀

2022. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

A szex társasjáték, mind2 fél örömére...


Szívesen a felvilàgosítást.

2022. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!