Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy valaki fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki fogamzásgátló tabletta szedése ellenére teherbe esik? Olyankor mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy sikerült,pedig mindent rendesen csináltam.

Kicsit később mint kellett volna,de volt egy két napos alig alig vérezgetésem.Pont akkor fogyott el az utolsó levél,és ígyis ki akartam hagyni 3hónapot(mrt már két éve szedtem,és a servezetem hó elején mindig szarul reagált rá,és váltani akatam),így a hiányzó hormonanyagra fogtam a szokatlan mensit.Aztán rámtört az álmos időszak,amikor minden kismama rengeteget alszik.Nem tudtam,h ez a terhesség egyik legbiztosabb jele,édesanyám riadt kérdése ültette a bogarat a fülembe,h ugye nem vagyok terhes.De nem is foglalkoztam volna vele,ha a hatodik terhességi hét végén nem jelentkezett volna a hányinger.Akkor aztán csináltam egy tesztet,ami egyértelműen pozitív volt.Elmentem dokihoz és ő is megerősítette az eredményt.Mivel nem kezdtem el a következő levéllel így megmaradhatott a baba,ha tovább szedem arról nincs információm,h mit kell tenni.

Statisztikák szerint 10ezer nő közül 3-4 esik teherbe,aki fogamzásgátlót szed.Ergo,igen kicsi az esélye.

Ha az a gyanúd,h babás vagy csinálj egy tesztet.Illetve gondold végig,h mi miatt gondolod ezt.Lehet más a baj.

2007. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!