Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menzeszem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
Már 8 éve szedek fogamzásgátlók. December 27-én vettem be az utolsó szemet és 31-én kellet volna megjönni. Még egyenlőre nem terveztem elhagyni de mivel nem jött meg nem kezdtem el a másik levelet szedni. Jelenleg most 8 napot késik. Tudom nincs kőbe vésve de eddig mindig időre megjött most nagyon furcsállom ezt hogy ennyit késik. Jelenleg nem jut eszembe semmi hogy stresszelnék vagy bármi ilyen ami véget késhetne. Majd csak 18-án tudok menni nőgyógyászhoz. Esetleg valaki tudna bármit is tanácsolni?
2022. jan. 8. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

és volt az elmúlt hetekben olyan tüneted ami terhességre utal?

Fáradság, gyengeség, hányás ? stb.?

2022. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mivel állandó vashiánnyal szenvedek így a fáradtság mindig velem van. Különösebben nem tapasztaltam olyat ami más lenne. Néha hányinger gyötör amikor migrénes fejfájásom van és ennyi.
2022. jan. 8. 16:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Figyi ezek alapján én nem gondolom, hogy terhes lennél. Majd írj holnap, hogy mi lett, szurkolok:). És minden jót! :)
2022. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szerintem se de ha addig nem jön meg a nőgyógyászom úgy is megfogja kérdezni azért akarom megcsinálni.

Rendben írok majd :)

2022. jan. 8. 16:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2022. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ahogy gondoltam negatív lett :)
2022. jan. 9. 09:51
 17/18 anonim ***** válasza:
szupeer
2022. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Majd ha teljesen meg van a ház akkor már nyugodtan jöhet :)
2022. jan. 9. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!