Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Dec.11-én történt egy baleset párommal. Sajnos kiszakadt az óvszer. Amikor történt éppen menstruáltam (29 napos ciklusom 4. Napján történt). Hogy biztosra menjek bevettem az esemény utánit 24 órán belül. Rá 5napra megjött megint,ez 3 napig tartó barnás vérzés volt

14 nappal utána csináltam tesztet ami negatív lett, 16 nappal utána is csináltam,majd most pedig 26 nappal aktus után is csináltam,hogy biztosra menjek. Mind a 3 negatív lett,viszont az utolsót nem reggeli vizeletből (azt írta a tájékoztató a teszt dobozában,hogy nem muszáj reggeli vizeletből,csak ne igyak sokat,tehát délután csináltam) maximum fél litert ittam aznap és az volt a második vizeletem,szintén negatív lett. Mit gondoltok,biztos lehetek az eredményekben? Kicsit parázok,mert 2 napja késik,persze egy lórugásnyi hormon bevétele után ez normális.


2022. jan. 8. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként terhességi tüneteket sem érzékelek,gondolom ez jó jel. Cickafark teát is iszom,hogy a hormonháztartásomat segítse
2022. jan. 8. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kicsi a valószínűsége annak, hogy teherbe estél.
2022. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mindent jól csináltál, kb kizárt a terhesség. Elég valószínű, hogy az esemény utáni zabart be. Nekem anno miután bevettem hónap elején, megjött. Egy teljesen normális menstruáció. Majd hónap végén is a szokott időben. Ezek után minden vissza állt.
2022. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Ha mégis kicsusszan, hívhatjàtok Jézusnak.


Ui: üdvözlöm a hormonhàztartàsod!

2022. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

XDDDDDD utolsó,rendben a te tiszteletedre<3

3/4-es megnyugodtam,nagyon rendesek vagytok,remélem rendszereződik hamarosan:)

2022. jan. 8. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!