Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha rosszkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha rosszkor szedtem be a fogamzásgátló tabit?

Figyelt kérdés
5-6 napja vettem be 72 orási tablettát,8-án kellett volna megjönnie és most elkezdtem vérezni és bevettem az első szem yasminelle (fogamzásgátlót) és lehet h a 72 orásitól jött egy kis vérzés én meg azthittem megjött, de ezek szerint nem biztos! Mit tegyek?
2008. dec. 14. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
miért nem hivod el a nőgyógyászati ügyeletet és kérdezed meg??? Elég nagy felelőtlenség lenne tőlünk, ha mindenféle hozzáértés nélkül tanácsokat adnánk ebben a témában!
2008. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 72 orás meg tudja zavarni a ciklust, a dátum szerint meg is johetett, de ki tudja..Ahogy az elso valaszado is irta, inkább kérdezd az ugyeletet vagy az orvosodat! A 72 orást ugye nem ugy vetted be, hogy elotte már szedted a Yasminellét?
2008. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem dehoogy:) azér tvan szem 16 évesen:) de köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!