Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan változott meg a vérzése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott meg a vérzésetek fogamzásgátló szedése után?

Figyelt kérdés
Én most kezdek fogamzásgátlót szedni amúgy védekezés céljából írattam de amúgy erős és fájdalmas a menstruációm és tudom meg mondta a doki is, hogy ettől gyengébb lesz a vérzés. Nektek mik a tapasztalataitok?

2022. jan. 3. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyengébb lesz és kevésbé fájdalmas.
2022. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviselhetetlen görcseim votlak, sírtam, hánytam, feküdtem, receptre írt fájdalomcsillapítók sem használtak, így én is elkezdtem tabit szedni. Minden hónapban már előre féltem, de az első levél után megjött, bevettem egy nospa fortét, és alig éreztem valamit. Vannak fájdalmaim, mindig lesz, de sokkal gyengébb, és gyógyszerrel elnyomható. Szóval ez a gond megszűnt. A vérzésem kb órára pontos, és általában 4 nap, 5. napon már csak max pecsétel, de nem mindig. Elég keveset vérzek, ez is igaz, minitamponnal elvagyok.
2022. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyhébb lesz, szabályozottabb és a görcsök igen sokat fognak csökkenni. Lehet kell 1-2 levél mire beáll, de a fogamzásgátló erre tökéletesen jó.
2022. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni elviselhetetlen fájdalmaim voltak, nem bírtam iskolába járni napokig miatta, rettentően fájt a hasam a derekam, a lábam, nem volt jó egy fájdalomcsillapító se, magzatpózba feküdtem egész nap és sírtam a fájdalomtol. Aztán felirattam a gyógyszert és pikkpakk megszűnt minden fájdalmam, egyáltalán nem fáj semmi, mennyiségre is alig van még szinte és kb 4 napig tart. :)

(Lindynette-t szedek kb 6 éve)

2022. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Sokkal gyengébb és rövidebb lett, no hányás, no erős görcsök, no szédülés, migrén még van de nem jön elő minden hónapban. Szintén Lindynette 20, 13 éve szedem.
2022. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!