Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam meg anyumnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyumnak, hogy lefeküdtem a barátommal, és szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! fél éve vagyok együtt a barátommal, én 16 ő 19. eddig csak pettingeltünk, de tegnap vele vesztettem el, és nagyon jó élmény volt =)..anyummal beszélgetttünk a fog.gátló tabiról, fel is van iratva. megbeszéltük, hogy várjak még vele, de ha mégis akarom szóljak neki és talán kiváltja, de kiemelte VÁRJAK még vele!!! nos, hát szeretném a tabit szedni, csak nemtudom hogy mondjam meg anyunak, hogy ne kapja fel a vizet, hogy tegnap megtörtént a dolog? pls segítsetek, a gúnyolódó válaszokat mellőzétk légyszi! köszönöm =)
2008. dec. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hàt,ha hazudsz,az sem jo,bàr ön öszintén soha sem tudtam anyummal ilyesmiket megbeszélni,màig nem tudja mikor vesztettem el,pedig màr 6 éve.....

Nos ha nem akarod semmiképp megmondani,akkor kegyes hazugsàg,monnd meg neki,hogy te jobban éreznéd magad ha màr most elkezdhetnéd szedni,mert ugy biztonsàgban érzed majd magad .

Tuti hogy érteni fogja,hogy hamarosan elveszted a szüzességedet.

De tényleg ha màr eddig nyiltan beszéltöl vele rola,akkor szerintem ülj le és monnd meg neki,hogy:

Any,ne haragudj ràm,én öszinte leszek most veled,màr nem vagyok szüz,de ne ijjedj meg,védekeztem gumival....

És még nem akarok teherbe esni véletlenül sem,ugyhogy légyszi a megbeszélt fogamzàsgàtlo tabit vàltsuk ki!

Tuti hogy nem fog haragudni,szerintem büszke lesz,hogy megbizol benne!

Csak egy nagy levegövétel,és hajrà!Monnd meg neki

2008. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Előszöris gratulálok, hogy átestél életed egyik legszebb élményén és örülök, hogy ez tényleg szép is lett.

Nem tudom, hogy mindenképp el szeretnéd mondani édesanyádnak, hogy már megtörtént köztetek az első? Mert szerintem ez ebben az esetben mellőzhető lenne még. Odaállnál anyukád elé - hisz úgy gondolom, jó a viszony köztetek - és megkérnéd, hogy váltsa ki a tablettát, mert idejét érzed, hogy hamarosan szexuális életet élj a pároddal és fontos számodra a védekezés. Lehet, hogy nem örül neki annyira, hisz mindig ez ő kicsi lánya maradsz, de látni fogja rajtad, hogy igenis érett vagy már rá és komolyan szeretnéd és felelősségtudat is van benned, hogy fontosnak találod a védekezést. Hidd el jobban kiakadna, ha abortuszra kérnéd a beleegyezését, vagy ha a segítségét kérnéd egy kisbaba felneveléséhez. Szóval annyira nem vészes a helyzet. Lehet szól 1-2 szót, hogy korai még szerinte, de hamarosan belátja majd, hogy ez nem így van. :) Sok sikert hozzá, szorítok neked!

2008. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha már eddig eljutottál, a nehezén bőven túl vagy... Végülis akkor már nem fogja váratlanul érni a dolog. Simán mondd meg neki, sajnos lassan meg kell szoknod, hogy anyukád nem mindig örül a döntésednek, mert nehéz elfogadnia, hogy a kislánya felnőtt. Ne balhézz össze vele, csak mondd el, hogy ezt szeretnéd, és légy erős, mert lehet hogy szomorú lesz. (nekem ez volt benne a legrosszabb... rosszabb volt, mintha leszidott volna:S)


De tényleg gondolkozz el... Kb 50 éves korodig kell majd szedned... Biztos, hogy már most el akarod kezdeni? Nem ér rá, majd ha férjed lesz? Csak úgy mondom, 1 tanács. Sok sikert

2008. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!