Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérem segítene valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem segítene valaki?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!

2 hete szedem a Belara fogamzásgátlót,ma 20 órakkor szokásosan bevettem a napi egy szemet,de 1 órára rá ment a hasam (1x).Az lenne a kérdésem,hogy ebben az esetben új tablettát vegyek be?

Illetve,ha beveszem ugyanugy védett maradok?

És még az lenne a kérdésem,hogy ha ezt pótolom egy másik csomagból,akkor ugye 20 marad már csak és nem értem utána hogyan kellene pótoljam…

Nagyon köszönöm annak aki eltudná ezeket nekem magyarázni,igazán hálás lennék! :)



2021. dec. 25. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hányadik szem a levélből? Hány van még hátra?
2021. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mai napon vettem be a 16.szemet.5 van még az első levelemből.
2021. dec. 25. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a nőgyógyász úgy mondta anno, hogy a hasmenés alatt azt kell érteni a betegtájékoztató szerint, hogy napi legalább 3-4-szer vízszerűen jön ki.

Volt már enyhébb hasmarsom nekem is 3 órán belül, nem pótoltam a gyógyszert, nem lett baj.

Amúgy meg ha pótolnod kell, akkor az ugye úgy működik, hogy mivel 21 napon keresztül kell szedd, de ha pótolsz, akkor csak 20 napra elegendő marad a levélben. Fogj egy másik levéllel, és az aktuális nap szemét vedd be az első sorból. A következő hónapban a hiányos levéllel kezdj, az utolsó napon pedig újabb levélből pótolsz. Egy szemmel sajnos mindig el leszel csúszva.

2021. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
NE vegyél be újat! Majd holnap a szokott időben a következőt. Védett leszel még ettől.
2021. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tájékoztatón azt írja, hogy minimum 4 óra kell ahhoz hogy felszívódjon egy szem. Szóval szerintem vedd be a 17. szemet, ami következik a levélben, és majd holnap vegyél egy új csomag Belarat, ilyen tartalék\SOS helyzetekre, nálam mindig szokott lenni. És ebből a levélből beveszel a legvégén egyet, vagyis pótolod egy szemmel, hogy legyen teljes a sor. Nem hinném hogy terhes leszel, de azért vigyázhatsz amíg meg nem jön a havid, főleg ha hasmenésed van.
2021. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Húha,na most így igazán nehéz eldönteni,hogy mi tévő legyek.
2021. dec. 25. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges még 1 szem, 1 hígabb széklet nem hasmenés.
2021. dec. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!