Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire egyszerű teherbe esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyszerű teherbe esni?

Figyelt kérdés
Itt olyasmikre gondolok, hogy pl ha a gumit a srác fordítva kezdi el véletlen felhúzni, de megfordítja, és úgy használják, és max előváladék lesz rajta, de lehet még az se, attól van esély a terhességre? Vagy pl úgy ujjazza a lányt, hogy lehet volt az ujján előváladék…? Vagy a lány fogamzásgátlót szed, a srác beleélvez, és úgy lesz terhes. Ilyesmikre gondolok. Amikor nem élvez bele a lányba, hanem másmilyen módon kerül bele, ha egyáltalán belekerül, vagy nem hat a fogamzásgátló. Ilyenekre mennyi esély van? Remélem érthetően fogalmaztam. De nyilván minden szervezet más, valaki évekig próbálkozik a teherbe eséssel, másnak egy kis hiba és terhes lesz… Csak kíváncsiságból kérdezem. :) Kellemes ünnepeket mindenkinek!
2021. dec. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Nekem sehogy sem nent hiába adtam bele apait-anyait. Csak csináltam és csináltam...

Talán kéne hozzá egy nő is, nemtom... 😂😂😂

2021. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre jó válasz; valakire "elég ránézni" és terhes is, míg más évekig jár orvoshoz, és végül mesterségesen jön csak össze a baba.
2021. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Papírforma szerint 15-20% egy hónapban, ha nem is védekeznek. Az élet viszont nem matematikai képlet, mint leírtad, előváladéktól, akár az első szextől tizenévesen lehet terhes valaki, mások meg minden látható probléma nélkül is évekig várhatnak, vagy hosszas orvosi kezeléssel sem lesznek terhesek, nem beszélve, hogy a férfiak nemzőképessége is majdnem 50%-ban hozzájárul az adott pár sikerességéhez, vagy éppen sikertelenségéhez.
2021. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!