Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mistral mellett nincs vérzésem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mistral mellett nincs vérzésem?

Figyelt kérdés

4 eve szedem a Mistral nevű tablettát és kb fel éve nagyon minimális vérzésem van, tampont se kell használnom. Előtte se volt sok kb 2 napig tartó.Az orvosom azt mondta hogy vékony a mehnyalkahartyam 5,5 mm és azért nincs már szinte vérzésem. Kerdeztem hogy ez nem lehet e baj. Mondta h nem hisz ez a lényege. Többen azt mondjak az ismerőseim h az nem normális h nincs vérzésem. Gyogyszercseret nem javasolt a doki. Szerintetek ez normális?


Köszönöm előre is a válaszokat!


23


2021. dec. 24. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó.
2021. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szedem. Igazából nekem tisztasági betéttel könnyen átvészelhető a havi vérzés, sőt sokszor kimarad. Ez csak azért baj, mert sok betegségre utalhat a menstruáció kimaradása (vagy éppen terhességre) és lehet észre sem venném.. Úgyhogy normális ebből a szempontból, szerintem az esetek többségében mindenkinek így van.
2021. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Es az normális h a doki uh-n észrevette hogy növésbe van egy tüszőm? Azt kerdezte bevettem-e a gyógyszert mondtam h persze. Azt mondta nem kell vele foglalkozni. Biztonságos így szexelni?
2021. dec. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!