Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja késik a menstruációm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja késik a menstruációm, aggódjak?

Figyelt kérdés
5 napja kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Csináltam tesztet, negatív lett, késhet esetleg attól, hogy beteg voltam és sok C vitamint szedtem?

2021. dec. 23. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A c vitamin okozhatja de ezt már kérdezted tegnap is.
2021. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

C vitamintól nem, akkora adagot nem tudsz bevenni.

Betegségtől igen.

De a legfőbb kérdés az, hogy védekeztetek-e

2021. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek (nem megszakításossal, mert az nem védekezés, hanem hazárdájték) akkor NEM vagy terhes. Az ember nem robot, nem óramű pontosságú a ciklus, kismillió oka lehet ha késik. +/- pár nap, vagy éppen akár egy hét bármikor előfordulhat. Akár az is hogy a teljes hónap kimarad (az egyik petefészek kicsit alulműködik). Ha "rendszeresen rendszertelenné" válik a ciklusod (nagyon kiszámíthatatlan, rendszeresen több hét eltérésekkel jön meg) akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2021. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A minap már láttam valami hasonló kérdést. Annyit hozzátennék a témához, hogy aki mostanában védőoltást kapott, az is meg tudja zavarni. Nekem 9 napot késett, és utánna meg úgy elöntött a ... mint tini lány koromba se!

46N

2021. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!