Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most veszítettem el a szüzességemet és eléggé félek a teherbe eséstől. Szerdán múlt el a menstruációm, és péntek este voltam együtt a barátommal. Gumival védekeztünk, de félek hogy esetleg az ujján volt előváladék. Nagyon stresszelek sajnos mindenen, így ezen is. Gondolkoztam már, hogy elmegyek pszichológushoz emiatt, mert szex közben is azon járt az agyam, hogy nehogy teherbe essek. :(
2021. dec. 19. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném. De ha ennyire félsz tőle, akkor inkább szedj fogamzásgátlót.
2021. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem leszel az. Ha egyenesen beléd élvez, attól sem feltétlenül esik rögtön teherbe az ember (van aki igen, van aki nem)

Hidd el, ha használtok gumit, nem fogsz teherbe esni

2021. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárni nem lehet, de esélye nagyon minimális. Felesleges ezen aggódni. Se peteérésed nem , se az előváladék kézről bekerülése nem valószinű.

Kb 0,00000001 % az esély.

2021. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
emberek, ha kamukérdés is ez, szerintetek mi a jobb ,ha valaki ennynire túlaggódó, vagy ha a véletlenre bízza egy telibe beleélvezésnél is a teherbe esést? köztes viselkedést én még nem is láttam, vagy túlaggódják vagy telibesz*rják
2021. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose fogod így élvezni a szexet. Erre is meg kell érni fejben.
2021. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A valaha lezajlott 2-300 milliárd terhességből lehetett vagy fél tucat nő, aki ujjon lévő előváladéktól esett teherbe. Ha egyáltalán volt valaha ilyen.
2021. dec. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a behatoláskor is rajta volt már a gumi, nemigen leszel terhes. A gond akkor szokott lenni, ha menet közben elszakad a gumi, és beleélvez. Vagy a műsor végén amikor kihúzza és lecsúszik a gumi, de ez esetben is kicsi az esély.

A natúr beleélvezős megoldás nagyon rizikós. Így szokták csinálni a gyereket, tehát nagy eséllyel megtermékenyülhetsz, ha nem találtátok el véletlenül azt a néhány napot, amikor kicsi az esély a teherbe eséshez.

Előváladék... Állítólag vannak férfiak, akiknek kellő mennyiségű spermát tartalmaz a megtermékenyítéshez, és vannak, akiknek egyáltalán nem, vagy minimális mennyiséget. Ezért necces a "nyugi, időben kihúzom" megoldás, főleg jól sikerül az aktus, és épp lövöldözés közben húzza ki. Sajnos pont az első kilövés előtti pillanatban a legjobb érzés a férfiaknak, így ösztönösen is bent tarthatja a puskát az első lövés alatt.

2021. dec. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100% terhes vagy
2021. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!