Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már nektek ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek ilyen?

Figyelt kérdés

Késik a mensim,10-ig kellett volna megjönnie,de már egy hete görcsöl a hasam,fel vagyok vizesedve,meg volt pár csepp vér is,de teljesen elmúlt.Este görcsölt a hasam,de mostanra az sincs.

Tudni kell,hogy októberben hagytam abba a fogamzásgátlót,a levél közepénél,mert már nagyon szarul voltam tőle,november elsején megjött.Aztán novemberben szexeltem egyszer,talán kétszer,de a másodikra nem emlékszem.Viszont vigyáztunk,mert az akkori fiúm sem akart gyereket,és ezért nem értem,hogy most attól terhes lennék,mert egyszer csináltuk gumi nélkül 10 percig?Kivette és még 15 percig verni kellett neki,hogy elmenjen,szóval még azt sem tudnám mondani,hogy nem kapta ki időben.Oké,hogy előváladék,de sose volt ebből gond,főleg,hogy előtte pisilt,meg ilyenek.Egyszer feküdtem le így vele,de gumiztunk más alkalmakkor és ugye elkezdtem szedni miatta a bogyót,amit abba is hagytam,mert furán éreztem magam tőle,meg rosszul reagált rá a testem.Nem merek tesztet csinálni,mert sokan írták,hogy a negatív teszt nem jelent semmit,stb.Meg be kell valljam,kicsit idegeskedek mostanában,de az nem sokat szokott befolyásolni.


2021. dec. 12. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig szedted a gyógyszert?


Az eléggé megborítja a hormonháztartást. Én nagyon sokáig szedtem, mióta abbahagytam meg se jön már 3 hónapja.

Főleg hogy te csak úgy félbe hagytad, azt nem lett volna szabad.


Minden esetre csinálj egy tesztet. Aztán hívd fel a nőgyógyászt hogy mi ilyenkor a teendő.

2021. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-2 évig,de nyáron leálltam vele,mert nem volt párom,csak alkalmi,azokkal inkább gumi,de jött októberben ez a fiú akivel komolyan gondoltam,és akkor elkezdtem újra,de nem tartott sokáig.A tablettát rendesen szedtem órára pontosan.

Az összes pms tünet megvan,vérzés nélkül.Veszek tesztet ma.

2021. dec. 12. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!