Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell esemény utáni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell esemény utáni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos ma reggel történt a baleset a barátommal, kiszakadt az óvszer. Valahogy az utolsó előtti másodpercben észrevette és nem bennem ment el, de én nem vagyok biztos benne, hogy egy kicsi sem ment be. Felhívtam a nőgyógyászom, hogy szeretnék esemény utánit iratni, de azt mondta mivel nem bennem ment el és 2 napja múlt el a menstruációm, szerinte felesleges bolygatni az amúgy is nagyon érzékeny szervezetemet. Ebben van valami, de én nem vagyok nyugodt teljesen. Mit tenhétek a helyemben?

2021. dec. 5. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Menstruáció környékén kisebb az esély, de nem kizárt.

Ha nem benned ment el az jó hír mert ezt szokták párok védekezési módszerként is használni és elég hatékony.


Ha a nőgyógyászod is ezt javasolta akkor nyugodj meg az esélyeid elég jók ahhoz hogy ne ess teherbe.

2021. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászodnak igaza van mert az eseményutáni egy hormonbomba.

Az esélyeket latolgatva ha ki is jutott onnan előváladék azt az óvszerben lévő spermicid inaktivizálta. A másik meg a ciklusod. Nyugi.

2021. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!