Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló váltás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló váltás?

Figyelt kérdés

Svédországba költöztem, itt nem árulnak olyan fogamzásgátlót ami nekem volt.

Ha váltok, hogyan?

Kelleni fog kiegészítő védekezés?

Vagy majd az orvos el fogja mondani?



(én kb tudom hogy hogy kell váltani mert a magyarirszági orvosom elmondta, de rég volt (amikor még csak terveztem a költözést) és azóta már elfelejtettem, utána olvastam de mindenhol mást látok)



2021. dec. 2. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos van ott is az általad szedett gyógyszerből, csak más néven. A hatóanyag rengeteg fogamzásgátlónál ugyanaz más-más dózisokban. Próbálj összetevőkre rákeresni.

De ha váltást javasol a doki, elmondja miként kell eljárni, plusz a betegtájékoztató is írni fogja

2021. dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2021. dec. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!