Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől van az hogy nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy nekem nem sikerül jól használni az óvszert?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy akárhányszor gumit használok és hiába a helyes használat egyszerűen visszahúzódik a bőr a fitymára teljes egészében és olyankor már nem lehet mit tenni nem tudom a gumiban belül felhúzni a bőrt vissza és így élvezhetetlenné válik a szex és a gumi eleje is teljesen lecsúszik és csak lóg.

Bővebben :

Az én péniszemen sok a bőr nekem hihetetlen de merev állapotban is teljesen rajta a bőr, épphogy 1 centi a makkból kilátszik, na most én ha felhúzom a bőrt akkor egy...Nem is áll meg a bőr, mert felcsavarodik és ha el engedem visszagördül. Rá helyezem a gumit kiszoritom a levegőt az elejéből majd legörgetem a makk alá itt találkozik a felgyurt bőrrel amin át hajtva a gumit tovább görgetem a tövéig, 1 perc szex után... Lehet annyi sincs, de a bőr amit felhúztam visszagördül a makkra nem tudom hogy hogyan mivel légmentes az egész és szorul is... A bőr visszacsuszik, a gumi pedig mintha mindegy lett volna a fontos felvétel előre kb 4 centit lóg mint egy elefánt orra...És mivel teljesen letakarja az érzékeny pontot a bőr így inkább elkezd lankadni a péniszem és egyáltalán nem élvezem innentől a szexet próbáltam sikositoval is de semmi eredmény. Kérdésem hogy Te, hogyan használod?

Vagy ha nem használjátok máshogy tesztek azellen hogy ne legyen baj belőle?



2021. nov. 29. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kategória.

Amúgy meg a leírtak alapján nem a gumi használatával van a baj, hanem az extrém bőr fölösleggel. Érdemes volna orvossal konzultálni, és egy kicsit kisebbre szabatni.

2021. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz a méret vagy a fazon.

Rá kell költeni, hogy többfélét kipróbálj, webshopban rengeteg féle van.

2021. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, amit az 1. mond, abban is van valami.

De ha gumi nélkül nem megy vissza a bőr sose, akkor nem azon múlik.

2021. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

:) [link]


Egyébként biztosan jól használod? Elolvastad az útmutatót? Vettél részt tanfolyamon?

2021. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Neked fitymaszukuleted van egyertelmuen a leiras alapjan.


Ezt kezeld eloszor!!! Lehet termeszetes modszerrel,h kened es nyujtod a bort,h teljesen visszahuzhato legyen vagy mutetre mesz szakorvoshoz.


Asszem urologushoz tartozik ez a problema. Menj el oda.

2021. nov. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5# nem az.

Csak sok a borfelesleg.


Majd levagja az orvos, erdemes elmenni orvoshoz es elmondani a panaszodat.

2021. nov. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos lenyisszantja
2021. nov. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!