Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két hétig is páfrányoast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hétig is páfrányoast mutatott a minimikroszkópom! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem értem,mert peteérés körüli időszak kb.1 hétig van max,nem? Hogyhogy több mint két hétig volt páfrány? Terhes tuti nem vagyok...van valakinek vmi ötlete,mitől van ez?
2008. dec. 13. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen,amikor kicsit felborult a hormonrendszerem az idegeskeéstől!Ne aggódj, semmi baj!Ha páfrányos, az azt jelenti,hogy terhes lehetsz, ha pedig terhes lennél,nem mutatna ilyet!Szerintem most használj más védekezési módot ebben a hónapban, pl kúpot!
2008. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!:) igazából ez az első hónap hogy használom, és mivel még nem szeretnék babát,fogamzásgátlásra kéne. A peteérésig minden rendben ment,nem volt páfrány,aztán peteéréstől számitva több mint két hétig páfrány volt,aztán megjött. Én meg totál beparáztam,azt hittem,terhességet jelez...ezek szerint nem megbizható ez a mikroszkóp? ( Maybe Baby)

És ha cervixváladékból csinálnám? Az szerinted megbízhatóbban mutatná a biztonságos napokat?

2008. dec. 13. 00:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Kúpot azt szoktam használni,de mivel nem bizok meg 100 %ban benne,ezért ezzel a kütyüvel akartam kiegésziteni,de úgy tűnik,nem volt jó 5let...:(
2008. dec. 13. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg soha nem mutatott páfárnyosat. Paráztam is rendesen, hogy nincs is peteérésem. De elmentem dokihoz és hormonvizsgálattal megállapitotta, hogy a 15. napon van. A gépben volt a hiba. Ne bizz meg benne teljesen.
2008. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: én mikroszkópot és kúpot használok évek óta, ráadásul meg is szakítjuk...Nekem pg53-am van!A második válaszadónak pedig azt üzenem,h azért,mert éppen abban a hónapban a 15.napon volt peteérése, nem biztos,hogy a többiben is akkor lesz,szóval erre ne alapozzon, védekezzen valamivel!:)
2008. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!