Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló melletti terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló melletti terhesség?

Figyelt kérdés
2 nap kellett volna megjonniea menstruációmnak, de még egyelőre semmi. 3 napja hánytam este, azóta nem volt ingerek sem. Előző hónapban elmaradt a menstruációm, viszont akkor kaptam a második Pfizert, azt mondták ez szinte ilyenkor normális. Ez alatt az egy hónap alatt 4 tesztet csináltam,a legutóbbit tegnapi este (tudom,reggel kéne),az összes negatív. Lehetséges hogy mégis teherbe estem? Ha nem akkor miért nem menstruálok? Ha igen,akkor hogy hogy az összes teszt negatívat mutat?
2021. nov. 12. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A vakcina egy időre hormonálisan hathat rád,szóval lehet az.

Fogamzásgtátló mellett is lehetsz terhes.

Nem tudom mit csinál a hormont kavaró vakcina a fogamzásgátlóval, de lehet semmit. Én mindenesetre védekeznék egy ideig.

2021. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!