Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napos szünet után el mehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napos szünet után el mehet bennem a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőhét csütörtökön fogom elkezdeni a 2. levelet a tablettából, és az lenne a kérdésem, hogy: szombaton találkozok a párommal, elmehet-e bennem, vagy használjunk gumit?

Úgy tudom a tabletta a 7 napos szünetben is véd.

Válaszokat előre is köszönöm! ☺️



2021. nov. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdést, nem jövőhét csütörtök hanem ezen a héten csütörtökön.

De akkor ezekszerint nem kell gumi.😁

14:25-ös köszi a gyors választ!

2021. nov. 8. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nyugodtan.
2021. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha az első levelet rendesen a mensidkor kezdted, ahogy kell és nem maradt ki egy szem sem, akkor igen, teledurranthat, nem leszel terhes.
2021. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16:02 Igen, rendesen a mensim első napján kezdtem el és nem maradt ki egy tabi sem. Mindennap ugyanabban az ip.-ban vettem be. ☺️
2021. nov. 8. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan olvasd át a betegtájékoztatót, az majd pluszba megnyugtat. Megértelek, amikor elkezdtem tabit szedni, én is hitetlenkedtem, hogy ez biztos véd? Mert olyan furcsa, hogy semmit se veszek be, jó lesz ez? És sose volt gond, persze a többi napon pontosan szedem. Nem lesz semmi gond.
2021. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16:57 Köszönöm!
2021. nov. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!