Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnōmnek minden egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnōmnek minden egyes egyuttlet (szex) után fáj a nemiszerve körülbelül 4-5 hónapja szed tabit tehát minden alkalommal bele szoktam elvezni. Mi lehet a problema? Egyszerūen nem jövünk rá igaz egy heten max 1 szer 2 szer vagyunk együtt ?

Figyelt kérdés
Folyt; ahogyan idōnk engedi de utánna 1-2 napig fájni szokott neki pedig elōtte mindig kiszoktam elégíteni a nyelvemmel és utánna jön az aktus szóval nem értjük, mi lehet a probléma?
2021. nov. 6. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
És orvoshoz nem akartok elmmenni? Lehet ő tudna valamit mondani
2021. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is nektek kell rájönni, hanem az orvosnak. Ebben semmi ciki nincs, nekem is voltak fájdalmaim, kiderül, hogy mi a gond, és ennyi. Megszűnt mindnen panaszom. És mindenképp magán orvos.
2021. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod, mióta vagytok együtt?

Nekem együttlét után 2 napig érzékeny szex után a hüvelyfalam, ha szexelni próbálunk ennél gyakrabban, az fájdalmas, akármennyire benedvesedek, még sïkosítassal is. A dokim annyit mondott, hogy hosszú kapcsolatban illetve gyakori szexuális élet mellett, a kor előrehaladtával ez természetes. Amúgy 35 vagyok 12. éve vagyunk együtt.

Nem örülök, de megoldjuk:)

2021. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!