Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet tudni hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tudni hogy milyen gumit kéne húzzak ha sosem húztam még?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenféle méretben meg fajtában vannak, de honnan tudjam melyik kell nekem?
2021. okt. 26. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megméred sac/kb. a broki átmérőjét (a kerületét és onnan a kör kerülete 2rpí képlet) és ahhoz választasz. Vegyél egy egyszerű olcsó simát és kipróbálod fel tudod-e venni, nem kényelmetlen-e. Legalább megnézed hogy "működik" és nem akkor csodálkozol rá elsőre amikor már éles akció van.
2021. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megméred magad aztán megnézed a neten, hogy milyen méret való neked...
2021. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én sosem méregettem, csak megvettem, amit a közértben vagy a drogériában árulnak, és tökéletesen működött mindig. A drogériákban egy méret van, az az farkak 95%-ára jó. Csak ha nagyon extrém kicsi/nagy a farkad akkor kell itt a kerülettel szórakozni, amúgy fölösleges. Vegyél egyet, és próbáld fel azért éles helyzet előtt, ne akkor kelljen szerencsétlenkedni.


(45F)

2021. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlag alatti a péniszed, akkor a Masculan jó lesz. Ha bőven átlag alatti, akkor Rako (ez egy márka, mikor én voltam kicsi még reklámozták is). Ha átlag körüli méreted van, akkor jó pl a Life Styles. Ha kicsit nagyobb vagy, akkor a Durexet javaslom. Ha kimondottan nagy farkad van, akkor meg -anno volt Preventivo XL a Rossmannban-. Vagy talán a Durexnél is van extra nagy méretű.


Ha az sem jó, akkor szexshop, vagy ún. MySyze óvszerek.


Azt hiszem kellően kimerítő volt a válaszom, remélem hogy nem írtam tárgyi tévedést.

2021. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És merev vagy nyugodt állapotba mérjem? Annyit tudok hogy vérpéniszem van, ha telemegy vérrel jóval nagyobb lesz.
2021. okt. 26. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ!

Ha löttyedt pénisszel akarsz közösülni, akkor alap állapotban mérd.

De feltételezem, hogy te is erekció közben akarsz behatolni (spoiler veszély: csak így lehetséges egy fiatal, egészséges nő hüvelyébe).


Szóval merem állapotban mérd! Ez fontos. Egy 4,5 átmérőjű péniszre legjobb az 55-56mm -es gumi. Mert a gyártók gyökér módon adják meg a méretet, de most ebbe ne menjünk bele.

2021. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért írtad oda hogy egészséges?
2021. okt. 26. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Aszfaltra "slick", murvára/sárba nagy bütykös, hóra/jégre szöges...


Komolyan:


Olvass utána. Gyártónként meg van adva, hogy milyen paraméterekhez mi az ajánlott. 2 perc gugli. Nem is értem, hogy lehet ez kérdés ma. 'O.o

2021. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak merev állapotban mérd. sztem először vegyél 1 klasszikus méretű gumit, utána majd látod. Ha szex shop - ban veszed és mered mondani a csajnak mekkora van, úgy is jó.
2021. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre szerintem fölösleges a számolgatás, méregetés.

Amit árulnak legtöbb helyen, az kb. majdnem mindenkiére jó.

Próbáld ki otthon, aztán, ha bármilyen méret irányba eltérést érzel, utána kezdj filózni.

2021. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!