Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Életmódváltás belezavarhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életmódváltás belezavarhat a fogamzásgátló szedésébe?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, ezért életmódot váltok, igazándiból 3. napja csinálom, fehérjediétát követek. Viszont tegnap este és ma reggel is arra lettem figyelmes, hogy egy nagyon nagyon minimális de barna folt van a wc papíron. Lehet a hirtelen váltás megzavarta a rendszert?

Még csak második hónapja szedem ezt a fajta gyógyszert, előtte kettő másikat próbáltam, de azzal kínszenvedés volt minden szedés, ez a gyógyszer már az első hónapban jól szerepelt, semmi mellékhatás, semmi barnázás, ezért is vagyok csalódott, hogy most ezt látom, de bízom benne, hogy csak átmeneti



2021. okt. 16. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gond, hogy még nem alkalmazkodott a szervezeted a fogamzásgátlóhoz. 3 hónap a "próbaidő", ha utána is fennáll ilyen, akkor válts gyógyszert. Az életmódváltás annyira nem befolyásoló tényező egy mesterséges ciklus esetében.
2021. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az életmódváltás nincs rá hatással
2021. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Töröld ki rendesen a segged
2021. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as hogy te mekkora humorérzékkel rendelkezel!!
2021. okt. 16. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
🙋🏻‍♂️😂
2021. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tehát ez a 3.fajta fogamzásgátló amit használsz? Mennyi időn belül? Mennyi ideig szedted a másik kettőt és milyen mellekhatások voltak?

(Bocsi a sok kérdésért)

2021. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez a 3 fajta.

Az elsőt 2 hónapig szedtem emellett végig véreztem.

A másodikat 5 hónapig, itt alapjáraton az volt a probléma, hogy a gyógyszermentes hét megkezdésével egyből barnázás is kezdődött, aminek nem kellene lennie, később már a melleim fájtak tőle és állandó hányingerem lett és barnázások is voltak a 3 hónapon túl miközben szedtem a gyógyszert.

Ezt a harmadikat most második hónapja szedem, ezzel az első hónapban semmi gond nem volt de tényleg, viszont most a második levél közepénél tapasztaltam enyhe barnázást.

2021. okt. 17. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában 3 hónapot várnak hogy működik e a dolog. Várj azért most is hogy mi történik.

De ha ez sem jön be,lehet hogy más módszer kéne neked,nem szájon át szedhető tabletta,de szerintem felfogja ajánlani a soki hogy van ilyen-olyan is..hány éves vagy amúgy?

2021. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Doki*
2021. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2021. okt. 17. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!