Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki megtudná mondani nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná mondani nekem hogy meik az a fogamzás gátló ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Nekem azt mondta a nőgyógyászom: "nem a bogyó hizlal. Igaz, hogy étvágyat csinál, de nem kell annyit zabálni."

És valóban, egyáltalán nem híztam tőle, kicsit jobban oda kellett figyelni a kajára, de ennyi.

2021. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vizesedést és az ösztrogén + progeszteron miatt zsírpárnákat csinál, mert a hormonoknak az anyagcserét is befolyásoló hatásuk van, nem csak arra alkalmasak, hogy elhitessék a női testtel, hogy tulajdonképpen terhes, évtizedeken át.

A "nagyon alacsony hormontartalmúak" talán kevésbé ilyenek, de garanciát senki nem vállal rá. A hormonok olyanok, hogy sajnos nem kell többet enni ahhoz, hogy hízz miattuk.

2021. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Sajnos önmagában is képes arra, hogy hizlaljon, mivel megváltoztatja a hormonháztartást. Saját tapasztalatból írom. 4 hónapig szedtem, 5kg plusz jött rám úgy, hogy semmivel sem ettem többet.


Viszont amit most szedek kb 2 éve, nagyon jól bevált, attól nem ment fel egy deka sem: Ditinell.

2021. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Az, amelyiket nem egy vödör fagyival veszed be. 😄
2021. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semycia fogamzásgátló tablettárol valakinek véleménye?
2021. okt. 14. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem híztam 1dekát sem. Lindynette a tabletta amit szedek.
2021. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A #2-es nagyon jól leírta, mindegy milyen tabi a fő hatóanyagok ugyanazok (annak függvényében hogy egy- vagy két komponensű) aminek a hatásai igen komplexek. Egyénfüggő, van akinek csak pár kg-t változik a testsúlya (a víz visszatartás miatt) másnak az anyagcserére gyakorolt összetett hatások miatt elindul felfelé a mérleg mutatója. Ha ez utóbbi megtörténik akkor a kalóriabevitelt kell csökkentened, vagy még aktívabban sportolni hogy ezt kompenzáld.
2021. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
A spiral.
2021. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem márkától függ. Minden szervezet különböző. Lehet, hogy amelyiktől az egyik itteni válaszoló egyáltalán nem hízott, te attól pont fogsz, és fordítva. Sokkal kellemetlenebb mellékhatásai is lehetnek a hízásnál, de ezt sem tudhatod előre.

Egyébként sem te választod, hanem az orvos írja fel. Ha nem válik be, kérheted hogy írjon másikat.

2021. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gonosz72 válasza:
100%
A gumióvszer.
2021. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!