Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 hónapja szedek Trinordiol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónapja szedek Trinordiol fogamzásgátló gyógyszert. Mi történt? Eddig minden oké volt!

Figyelt kérdés

9 hónapja szedek Trinordiol fogamzásgátló gyógyszert. Az első hét hónapban a gyógyszert egyik héten este 9kor, a másik héten este 11kor vettem be. Legelső alkalommal csütörtökön jött meg, az azt követő hónapokban percre pontosan minden hónapban péntek hajnalban. Viszont 2 hónapja minden nap este 9kor veszem be a gyógyszert. Ma csütörtök este van és nagyon úgy néz ki, hogy meg fog jönni estére. Ugye nem lehet baj??? Nem lehetek terhes???

Nagyon félek:-(


2008. dec. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mi is a baj? Az, hogy nem péntek hajnalban, hanem csüt. este fog megjönni? Miért lenne baj?

Nem mindenkinek jön meg órára pontosan! Nekem sem! Én sem tudom mindig u.akkor bevenni, egyik héten 5-kor, másik héten 8-9-kor. Így nekem vagy szombaton délelőtt, vagy vasárnap hajnalban szokott megjönni!

Szerintem nem vagy terhes, és egyátalán nem gond, hogy most picit előbb jön majd meg!

2008. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi Nyugi :) Az a légyen hogy a szünetben megjöjjön hogy, mikor az már más kérdés... szóval nyugiii lehet hogy, vasárnap délután jön meg! De a lényeg hogy, megjöjjön nem? :)
2008. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tulajdonképpen valóban nincs gond, csak megrémültem, hogy miért jött meg 1 nappal előbb:-) aludtam egyet és megnyugodtam:-)
2008. dec. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!