Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor lehet érezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lehet érezni a spirál jelzőszálát mindig, vagy nem?

Figyelt kérdés

Spirálban egyeztünk meg a párommal, de egy gond aggaszt.

A jelzőszálat tényleg lehet érezni együttlét közben? Tényleg olyan kemény anyagból van, hogy akár szúrásos sebet is tud okozni? A párom mérete miatt minden alkalommal érzem őt a méhszájamnál, így aztán végképp aggódom, hogy nálunk is fel fog merülni ez a probléma.

Ha mondom az orvosnak, hogy vágja rövidre, akkor megnő az esélye annak, hogy nem tudják eltávolítani az 5 év lejárta után?

Hormontartalmú spirált szeretnénk, nem szült nőknek van ilyen?



2021. szept. 30. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az exem nagyon kicsi volt én.meg elèg termetes. Sose éreztem.
2021. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A jelenlegi párom és az exem sem érezték hogy szúrna, sok éve spirálom van. Az orvos tudja, hogy mekkorára szabad vágni a jelzőszálat, nem külön kérésre vágja méretre. 😊

Nem szült nőnek viszont nem tudom ajánlatos-e spirál.

2021. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2 azt olvastam, hogy 10 éve nekik is ajánlott. Igazából a tablettával járó túlzott hormonbevitelt szeretném elkerülni, meg baromi kényelmesnek is tűnik évekre elfelejtkezni a teherbeesés problémájától.

2021. szept. 30. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elején nagyon bökött, de nem okoz sérülést, főleg ha olyan pózban voltunk, még én is éreztem. Aztán megpuhult egy idő múlva, most kb. mint egy hajszál, érezni, de nem zavaró.

Amúgy nem szültem, nem is fogok, felrakták, nekem hormonmenteset.

2021. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!