Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14.napon kimarad egy fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14.napon kimarad egy fogamzásgátló tablettám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elutaztam otthonról és sajnos otthon maradt a gyógyszerem. A 14.szemet kéne ma bevennem a levélből. Általában este 8 körül szoktam bevenni, legelőbb holnap reggel 9-10körül tudnám pótolni. Utánaolvastam és azt írták ha a második héten marad ki csak szedjem simán tovább, viszont ha a harmadik héten akkor folytassam majd szünet nélkül a következő levelet, vagy tartsak most szünetet. Mivel pont a 14.nap van, emiatt vagyok bajba hogy mit csináljak.

2021. szept. 23. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Beveszed a következő szemet másnap a szokott időben és kész. Nem lesz belőle gond (ha nem az első leveled, hanem már rendszeresen szeded).
2021. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12 órán belül pótolni tudod akkor jó.Ha meghaladod a 12-t utána már ne pótold semmiképp hanem a szokásos időben vedd be a következőt.

Nyugi,nekem volt olyan hogy szintén elutaztam és 2 napig nemvettem be..és mire hazaértem,megjött a megvonssos vérzésem.

Ha esetleg így jársz akkor már ne folytasd,hagy ki a 7 napot és utána kezdd el a 21-et.

2021. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kb pont kicsuszok a 12 orabol. 13-14 orara tudnam bevenni. Viszont ezt nem igazan ertem, hogy ne vegyem mar be akkor. Ilyet nem olvastam sehol.
2021. szept. 24. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megjönne a megvonasos vérzésed közben,akkor már ne boritsd mégjobban fel a szervezetedet azzal hogy beveszed a gyógyszert.

Mert nekem általában 2-3.napra jött meg a szünetben.

Mindegy,ezzel ne foglalkozz.

Csak szimplán vedd be a következőt.

Ha most kezdted el szedni 1-2 hónapja akkor lehet hogy kell kiegészítő védekezés.

2021. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel amint hazaertem bevettem a gyogyszert, negyed 10korul. Most viszont megjott a megvonasosom. Szedjem most mar vegig a levelet?
2021. szept. 24. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak 1 napot hagytál ki?
2021. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!