Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexeltünk a barátommal,ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltünk a barátommal,ilyen körülmények között mekkora az esélye, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk, az elején én kényeztettem illetve ő engem, mivel hozzáértem a farkához, ezért ő húzta fel a gumit. Aktus elejétől a végéig rajta volt, nem tette be nélküle. Miután kihúzta belőlem (én fogtam rá a gumira a végén, tudjátok nehogy lecsússzon) észrevettem egy legördülő fehér cseppet az óvszeren kívül. Az én lettem volna, vagy létezik, hogy kifolyt? Nem volt lyukas a gumi, megnéztem vizet engedtem bele. Nagyon aggódom, hogy teherbe esek. Már térdelt mikor észre vettem, de a többi sperma az egészén fent volt ugye a spermazsákban, nem tudom, hogy kerülhetett oda.

2021. szept. 17. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint az óvszeren kívült úgy értem, hogy alatta. Végig felhúztuk a gumit, az egész hosszra.
2021. szept. 17. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen te voltál, az bizony a te nedved volt.
2021. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt, lány vagyok, ez a te nedved volt, ne parázz!
2021. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez lehet nagyon ciki, de nekem erről halvány lila fogalmam sem volt, hogy az én váladékom is konkrét fehér cseppé összeállhat
2021. szept. 17. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Összesűrűsödött hüvelyváladék volt nyugi, tud "úgy" kinézni. A gumin amúgy sincs mikrolyuk, ha szakad akkor biz' szakad teljesen.
2021. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért szexeltek ha ennyire éretlenek vagytok ? Nem tudod mi folyik a saját testedben de a fsz már benned van
2021. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Besűrűsödött a váladékod és gondolj bele, hogy pl a tojásfehérjét is, ha felvered, habos és fehér lesz. Na kb ez van a tieddel is (nyilván nem ugyanúgy néz ki), ha valaki ütemesen mozog benned. Ne parázz, a gumi végén a gyűrű nem enged ki semmit :)
2021. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!