Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál felhelyezése hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mopszgazdi kérdése:

Spirál felhelyezése hogyan történik?

Figyelt kérdés

Melbea Gold spirált javasolt a dokim, van egy 9hónapos kisfiam és nem tetvezünk egy darabig kistesót így a spirál mellett döntottünk.

Vérzés hanyadik napján helyezik fel, illetve nagyon fáj?

Milyen előnyök és hátrányok vannak?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szép estét!


2021. szept. 14. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, hogy a vérzés hanyadik napján tették fel. Nem fájt különösebben. Utána úgy véreztem, hogy 2 hét múlva le is kellett venni.
2021. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A páromnak az van fent. Nem fájt neki. Az első idöben érzékeny volt. Szuper minden.
2021. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
A lehető legrosszabb döntés, erős, fájdalmas vérzés miatt kivették, pedig marha drága volt. Aztán kb fél évig még rossz volt a ciklusom, nem jött meg vagy ahogy előttem írták erősen véreztem több mint egy hétig. Nem is értem hogy lehet ez legális.
2021. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is levetettem, mert össze-vissza véreztem tőle. Doki szerint ez normális. Hát, nem tudom, minden fehérneműm tönkrement, a szexet sem tudtuk beütemezni, így mi e fenének?
2021. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem iszonyat fáj, de nekem nagyon érzékeny a méhszájam,de életem legjobb döntése, pont melbea gold van fent, 5 év után kicseréltetem
2021. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!